Zobrazeno 1 až 6 z celkem 6 článků.
64_20240524_150244.jpg

Univerzálka Marie Hofmeisterová vstřelila nejrychlejší gól sezony. Trefila se už v devatenácté vteřině hry

/FOTOGALERIE/ Roli favoritek v utkání třináctého kola céčkové divizní skupiny s přehledem potvrdily divizní fotbalistky SK Klatovy 1898, když porazily tým z Prachatic. Nadílka ovšem mohla být mnohem větší než jen šestigólová, to by ale kanonýrky z města pod Černou věží musely proměňovat všechny vypracované šance. Klatovské fotbalistky výhrou nad Prachaticemi zkompletovaly vítězný zápasový hattrick před domácím publikem. Ve třech zápasech doma nastřílely třináct gólů a ani jednou neinkasovaly. A posunuly se na čtvrté místo osmičlenné tabulky.

61_20240517_091517.jpg

Ženy porazily Blatnou, skóre zápasu otevřela už ve čtyřiatřicáté vteřině hry Julie Chobotová

/FOTOGALERIE/ Jasnou záležitostí fotbalistek SK Klatovy 1898 bylo domácí utkání dvanáctého kola divizní skupiny C proti týmu z Blatné. Klatovanky se velice brzy ujaly vedení, po celé utkání udávaly tempo hry a může je jen mrzet spousta neproměněných šancí. Dvakrát se do černého trefila Julie Chobotová, po jednom gólu daly Markéta Rajalová a Adéla Veringerová. Gólmanka Klatov Jitka Löffelmannová se může pyšnit další vychytanou nulou. Na úvodním snímku bojuje o míč se soupeřkou klatovská Kristýna Lucáková (v červeném dresu)

58_20240510_181333.jpg

Konečně jsme vyhrály, radovala se po vítězství nad Kaplicí klatovská Veronika Maňasová, která vstřelila svůj první divizní gól

/FOTOGALERIE/ Po třízápasovém bodovém půstu se fotbalistky SK Klatovy 1898 konečně radovaly, když v dohrávce osmého kola divizní skupiny C porazily Kaplici. Klatovské publikum vidělo tři góly, všechny do sítě hostujícího týmu, i když skórovaly jen dvě hráčky Klatov, protože jeden si dala Kaplice sama. Klatovská Julie Chobotová proměnila penaltu a parádní premiérový divizní gól vstřelila mladičká Veronika Maňasová (na snímku v červeném dresu).

52_20240424_165617.jpg

Jarní divizní premiéra na jihu Čech klatovským fotbalistkám nevyšla

/FOTOGALERIE/ Zraněními zdecimovaný tým žen SK Klatovy 1898 na hřišti v Táboře za velmi chladného a deštivého počasí nestačil v utkání devátého kola divizní skupiny C na domácí Táborsko. Při své jarní premiéře čtyřikrát inkasoval a střelecky prosadit se nedokázal ani jednou. Jihočeské hostitelky trestaly téměř každičkou chybu, kterou fotbalistky z Pošumaví vyrobily. Klatovanky, i když bojovaly, soupeřkám velmi usnadnily cestu k plnému počtu bodů.

39_20240313_153130.jpg

Fotbalistky Klatov nestačily v přípravě na soupeřky z Hrádku

/FOTOGALERIE/ Od deseti k pěti - tak by se dal popsat přípravný duel klatovských divizních fotbalistek proti soupeřkám z Hrádku. Klatovanky na domácí umělce parádně začaly, ale postupem času jejich výkon upadal a otěže zápasu přebíraly hostující zkušenější hráčky. A nakonec to byl Hrádek, který převážně udával tempo hry a Klatovům nasázel šest branek. Dva góly Klatov vstřelila Lucia Elisabeth Dubská.

32_20240221_095823.jpg

Ženy v přípravném utkání porazily fotbalistky z německého Neudorfu

Klatovské divizní ženy se pilně připravují na mistrovské jaro a mají za sebou i první přátelský zápas. V něm vyzvaly fotbalistky z německého Neudorfu. Klatovskému týmu vyšel duel výsledkově na výbornou, ani jednou neinkasoval a dvěma góly se blýskla zkušená Petra Čubanová. Ale asistenti trenéra zůstávají nohama na zemi. "Máme rozhodně co zlepšovat," shodují se Vlastimil Hromada a Lukáš Kalivoda.