Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 41 až 47 z celkem 47 článků.

Klatovy doma přetlačily domažlickou Jiskru

Klatovští fotbalisté o víkendu potvrdili výsledkový vzestup posledních týdnů, když v sobotním utkání 6. kola FORTUNA Divize A udolali na domácím stadionu rezervní tým třetiligových Domažlic brankou Zdeňka Krejčíříka těsně 1:0.

Proti Krumlovu první vítězství v sezóně

V utkání 4.kola FORTUNA divize A fotbalisté SK Klatovy 1898 bodovali naplno. Svěřenci trenéra Matěje Spěváčka na domácím hřišti přivítali Český Krumlov a jihočeskému soupeři nedali sebemenší šanci. Díky trefám šesti různých střelců potěšili svoje fanoušky na Rozvoji přesvědčivou výhrou 6:1.

Klatovský tým na Viktorii nestačil

Sobotní zápas 2.kola letošního ročníku FORTUNA Divize A s Mariánskými Lázněmi vyšel lépe hostující Viktorii. Zápas, který sledovala slušná divácká návštěva, ovládli fotbalisté z lázní vysoko 4:1. V prvním poločase daly oba týmy shodně po jedné brance, ale po přestávce pálili ostrými už jen hosté.

V prvním kole divize bod s Katovicemi

Hosté z Katovic se v první půli po zásluze dostali do vedení 2:0. Domácí zlepšenou hrou ve druhém poločase vyrovnali, na víc než bod za remízu 2:2 to ale nestačilo.

Ženy jsou zpátky na vítězné vlně. Tříbodový jackpot trefila Julie Chobotová

Ženy odčinily drtivý debakl na hřišti lídra z Českých Budějovic z minulého kola a zároveň vrátily Táborsku těsnou porážku z podzimního vzájemného měření sil. Fotbalistky SK Klatovy 1898 soupeřky z jihu Čech zdolaly v rámci nedělního 14. kola letošního ročníku céčkové skupiny České divize žen tím nejtěsnějším možným rozdílem. Na domácím hřišti trefila tři body Julie Chobotová.