Aktuality

29
07

Změny v kádru A týmu před novou sezónou

Před nadcházející sezónou kádr A-týmu doznal některých změn. Jejich přehled naleznete v našem článku.
10
07

V dalším přípravném zápase kanonáda proti Nepomuku

Po remíze 1:1 s Domažlickým béčkem si naši střelci spravili chuť v dalším přípravném zápase proti Nepomuku, který deklasovali 14:0.
03
07

Na úvod přípravy remíza s domažlickou rezervou

Na hřišti v Klenčí pod Čerchovem byl první poločas proti domažlické rezervě bez branek. Po změně stran se za domácí prosadil hlavou Pavel Javorský a v zápětí vyrovnala nová klatovská posila Honza Zajíček.
01
07

Ve čtvrtek začíná příprava na další sezónu

Již ve čtvrtek začíná svěřencům trenéra Michala Hoffmanna měsíční příprava na nový soutěžní ročník. Ten odstartuje poslední víkend v červenci zápasem s rezervou ligových Českých Budějovic v Klatovech!
09
06

Na závěr Memoriálu Matěje Strejčka prohra s Viktorií Plzeň U19

Poslední přípravné utkání jsme sehráli ve středu večer ve Zbůchu, kde jsme změřili síly s devatenáctkou Viktorie Plzeň. Soupeř o svém vítězství 5:2 rozhodl až v závěru zápasu.
28
05

Vlastní gól rozhodl o prohře na Dobravce

Vlastní gól po standardní situaci rozhodl na hřišti plzeňské Doubravky o naší prohře v dalším zápase Memoriálu Matěje Strečka.
23
05

Po debaklu v Domažlicích vezeme bod z Přeštic

Po debaklu na půdě třetiligových Domažlic v úvodním kole si naši hráči spravili chuť i renomé v Přešticích. Ve druhém zápase letošního ročníku memoriálu Matěje Strejčka uhráli remízu 1:1 na hřišti ambiciózních Přeštic.
12
05

Druhý ročník Memoriálu Matěje Strejčka startuje v sobotu 15.5.

Když se vloni uskutečnil Memoriál Matěje Strejčka jako náhrada za nedohranou sezónu amatérských soutěží, nikoho ani ve snu nenapadlo, že se stejná situace bude opakovat i další rok.
05
05

FAČR ukončil soutěže od 3.ligy níž

Hráči od třetí ligy níž a děti si v aktuální sezoně už nezahrají. Výkonný výbor FAČR jejich soutěže kvůli omezením souvisejícím s pandemií koronaviru podruhé za sebou ukončil.
05
05

Milan Mészáros nejpopulárnějším fotbalistou Klatovska

Vítězem ankety Klatovského deníku o nejpopulárnějšího fotbalistu okresu Klatovy se stal kapitán našeho A-týmu Milan Mészáros.
02
05

Rozhovor Jindřicha Sojky pro Klatovský deník

Klatovský deník v době přerušení fotbalových soutěží přinesl rozhovor s obráncem našeho A-týmu Jindrou Sojkou.
20
04

Volby do OFS Klatovy

V Sušici proběhla volební valná hromada Okresního fotbalového svazu Klatovy. Hlavním bodem byla volba předsedy, výkonného výboru a revizní komise.
27
03

Hlasujte o nejpopulárnějšího fotbalistu Klatovska

V Klatovském deníku můžete hlasovat v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu klatovského okresu. V nominované jedenáctce máme tři zástupce.
20
01

Restart amatérských soutěží odložen

Podle původního měly amatérské fotbalové soutěže začít na konci ledna. Očekávaný restart byl odložený na polovinu února.
17
12

Zápas s rezervou Viktorie Plzeň zrušen

Přípravný zápas proti béčku Viktorie Plzeň je kvůli rozhodnutí vlády o přesunu do čtvrtého stupně PES zrušen.