Aktuality

16
10

Kanonádu na Rozvoji odnesl Jindřichův Hradec

Díky famóznímu týmovému představení a dvougólovým střelcům Zajíčkovi s Krejčiříkem jsme deklasovali Jindřichův Hradec vysoko 6:2 azároveň jsme se posunuli na čtvrté místo tabulky.
09
10

Bod za remízu 2:2 ze Soběslavi

Stále ještě bez nemocného kapitána Milana Mészárose a zraněného kanonýra Antonína Presla jsme v rámci 11.kola divize cestovali na jih Čech, kde jsme se utkali se silnou Soběslaví.
02
10

Po třech kolech bez vítězství porážíme Doubravku

Po dvou venkovních porážkách a domácí remíze s Petřínem opět bodujeme naplno, když porážíme plzeňské Senco Doubravka 2:1 a do tabulky Fortuna divize si připisujeme cenné tři body.
28
09

V předehrávce prohráváme v Katovicích 4:2

Bodově naprázdno jsme vyšli v předehrávce 15.kola v Katovicích. Sice jsme vedli po brance Antonína Presla z půlky hřiště 1:0, ale nakonec jsme Jihočechům podlehli 4:2.
25
09

Po slabém výkonu se z Chebu vracíme bez bodu

Na umělé trávě v Chebu jsme po špatném výkonu prohráli 3:1 a domů se podruhé v této sezóně vracíme bez bodu.
18
09

Dramatický zápas s Petřínem končí dělbou bodů

Domácí divizní neporazitelnost jsme v 8.kole bránili proti plzeňskému Petřínu. Po dramatickém průběhu se oba týmy rozešly smírně s jedním bodem za remízu 3:3.
11
09

Z Hořovic vezeme tři body za jednoznačné vítězství

V utkání 7. kola FORTUNA divize A na půdě Hořovic vítězíme jednoznačně 3:0 a v tabulce divize se držíme na druhém místě se ztrátou pouhých tří bodů na vedoucí Lom.
10
09

Nábor dětí s Davidem Limberským

05
09

Povinné vítězství proti Sedlčanům

V sobotním zápase 6. kola FORTUNA divize A porážíme Sedlčany 2:0 a minimálně do nedělního večera, kdy Lom hraje s Hvězdou Cheb, jsme se bodově dotáhli na zatím suverénní tým soutěže.
28
08

V Berouně bereme tři body za vítězství 2:0

I přes čtyřicetiminutovou přesilovku Berouna jsme zápas díky dvěma gólům Antonína Presla dovedli do vítězného konce, připisujeme si do tabulky další tři body a se ziskem dvanácti bodů jsme na druhém místě.
21
08

I ve třetím domácím divizním zápase si připisujeme vítězství

Ve 4.kole divize další domácí vítězství. Po brankách Presla a Marka držíme v divizi domácí podzimní neporazitelnost se skórem 7:1.
18
08

Rozloučení s prázdninami

Hospůdka v Ofsajdu ve spolupráci s firmou KAPITOL KLATOVY Vás zve 27.8.2021 od 16:00 na rozlučku s prázdninami.
14
08

Z Mariánských Lázní se vracíme bez bodu

Po dvou domácích vítězstvích jsme na hřišti Viktorie Mariánské Lázně vyšli bodově naprázdno a prohráli vysoko 4:1.
14
08

Starší dorostenci 2x vedli, ale na body nedosáhli

Starší dorostenci SK Klatovy 1898 v azylu v Janovicích nad Úhlavou podlehli českobudějovické Lokomotivě 2:4. A to i přesto, že v zápase dvakrát vedli.
11
08

Starší dorostenci vezou z Plzně vítězství

Starší dorostenci odstartovali nový ročník České divize předehrávkou 14. kola na hřišti Sportovní školy v Plzni vítězstvím 4:3.