Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 15 článků.
SK Klatovy 1898

Divizní záloha zajíždí do Strážova

Klatovská divizní záloha v sobotu 25. května zajíždí k utkání 26. kola 1.B třídy skupiny B na hřiště do Strážova na Šumavě, kde se od 16:00 hodin utká s domácím SK Kovodružstvo. Duel bude určitě zajímavou podívanou, čemuž napovídá postavení týmů v tabulce. Jsou sousedé, když třinácté klatovské béčko ztrácí na dvanáctý Strážov tři body. Příznivci klatovského fotbalu, udělejte si výlet do zhruba 15 kilometrů vzdáleného Strážova, podpora přijde fotbalistům Klatov určitě vhod.

SK Klatovy 1898

Divizní muži hostí Komárov už v pátek 24. května

Utkání 28. kola Fortuna Divize A proti FK Komárov odehrají fotbalisté SK Klatovy 1898 už zítra, v pátek 24. května. Předposlední jarní domácí duel klatovských fotbalistů začíná na hřišti na Rozvoji v Klatovech v 18:00 hodin.

SK Klatovy 1898

Divizní ženy se naposledy představí doma

Už jen dvě kola zbývají odehrát aktérkám ženské divizní skupiny C. Klatovské fotbalistky k poslednímu duelu zajíždí v neděli 26. května do Hradiště u Písku, ale v sobotu 18. května se naposledy představí doma. Od 14:30 hodin na hřišti na Rozvoji hostí tým z Prachatic. Přijďte fotbalistky podpořit!

SK Klatovy 1898

Denis Lajpold a Martin Šíma mezi úspěšnými klatovskými sportovci

Stalo se v Klatovech hezkou tradicí, že se na radnici každoročně setkávají úspěšní sportovci a trenéři s vedením města. Pro poděkování za vzornou sportovní reprezentaci a obětavou trenérskou práci, pamětní plaketu a dárky si letos přišlo 31 mladých úspěšných sportovců a 29 trenérů z rozmanitých oddílů a klubů. A nechyběli ani zástupci SK Klatovy 1898. Martin Šíma - Martin je levonohý, skvěle rychlostně vybavený univerzál, který se nejlépe cítí na defenzivních postech a je jednou z hlavních opor týmu starších žáků hrající Českou divizi v kategorii U15. Jeho silnou stránkou je poctivý přístup k tréninku i zápasu a obrovská vůle po vítězství. Jeho trenérem je Jan Ticháček. Denis Lajpold - Denis hraje fotbal za Klatovy již od svých pěti let. V letošní sezoně nastupuje pravidelně za tým U17 (mladší dorost), ale občas nakoukne i do starších kategorií. Svým přístupem k tréninkům a zapálením v zápasech si Denis říká o nominaci do kádru mužů. Jeho trenérem je Marek Lukeš.

SK Klatovy 1898

Dorostenec Adam Vyčichl vystřelil U19 na úvod jara plný počet divizních bodů

Tím nejtěsnějším rozdílem zvítězili mladí fotbalisté týmu U19 SK Klatovy 1898 v prvním jarním ostrém souboji o body do tabulky divizní skupiny A nad rezervou 1.FK Příbram. Ve 25. minutě hry se na hřišti v Janovicích nad Úhlavou do černého trefil kapitán Adam Vyčichl, a jak se později ukázalo, byla to trefa vítězná. Vítěznou mistrovskou premiéru si tak na lavičce Klatov odbyl trenér Aleš Wirt, a v dresu Klatovy hráč Václav Vitoň a brankář Jan Rudlof. Gólman se navíc může hned na startu pyšnit první vychytanou nulou. Nutno podotknout, že hosté z Příbrami hráli od 36. minuty bez vyloučeného hráče, který dostal červenou za dvě žluté karty. A od 70. minuty musel dříve do sprch další Příbramák, který vyfasoval červenou kartu. Klatovským dorostencům U17 vstup do divizního jara nevyšel podle představ a svým vrstevníkům z béčka Příbrami podlehli 2:7, když se do listiny střelců za Klatovy zapsali v 70. minutě Martin Němec a v 82. minutě Tomáš Duchek. Klatovští mladíci k dalšímu mistrovskému duelu zajíždí v neděli 17. března na jih Čech, na hřiště TJ Malše Roudné, kde zápas U19 začíná v 10:00 hodin a utkání U17 ve 12:15 hodin.

SK Klatovy 1898

Tým klatovských žen přivítá fotbalistky z Hrádku

Fotbalistky SK Klatovy 1898 se pilně připravují na divizní jaro. Mají za sebou soustředění a nyní je čeká druhý přátelský zápas. V neděli 10. března se na domácím hřišti s umělým povrchem utkají s družstvem žen TJ Hrádek, které je rovněž účastníkem divizní soutěže, ale válí v jiné skupině. Utkání začíná v pravé poledne.

SK Klatovy 1898

Béčko Klatov hostí v přípravě B tým lubského Startu

Klatovské béčko mužů sehraje v neděli 3. března na domácím hřišti s umělým povrchem druhé přípravné utkání na mistrovské jaro v B skupině I.B třídy. Od 10:00 hodin se utká s B týmem TJ Start Luby, účastníkem okresního přeboru mužů.

SK Klatovy 1898

V generálce na divizní jaro se klatovské áčko mužů utká v Domažlicích s domácím B týmem

Generálkou na mistrovské jaro bude pro áčko mužů SK Klatovy 1898 duel proti B týmu domažlické Jiskry, se kterým se svěřenci Matěje Spěváčka potkávají v bitvách o divizní body. Utkání je na programu v sobotu 2. března na domažlickém hřišti. Začátek je ve 12:00 hodin.

SK Klatovy 1898

Klatovští muži se doma utkají s plzeňskou Košutkou

Divizní tým mužů SK Klatovy 1898 hostí v sobotu 24. února v dalším přípravném utkání na mistrovské jaro účastníka přeboru Plzeňského kraje, celek plzeňské Košutky. Utkání v Klatovech na hřišti s umělým povrchem začíná ve 12:00 hodin.

SK Klatovy 1898

Klatovské fotbalistky hostí ženy z německého TSV Neudorf

Divizní ženy SK Klatovy 1898 se pilně připravují na jarní část soutěžního ročníku 2023/2024, kterou začnou v sobotu 6. dubna před domácím publikem utkáním proti Kaplici. V rámci přípravy sehrají i několik přípravných duelů. Ten první mají klatovské fotbalistky na programu v sobotu 17. února, kdy od 15:30 hodin hostí na domácím hřišti s umělým povrchem tým žen z německého TSV Neudorf.