34_20240227_160309.jpg

Rezervní tým Klatov v přípravě přestřílel hradešického účastníka okresního přeboru mužů

Zimní dril si i B tým mužů SK Klatovy 1898, který se připravuje na jarní bitvy v I.B třídě, zpestřil prvním přátelským zápasem. Na domácí umělce klatovští fotbalisté přivítali účastníka okresního přeboru mužů TJ Sokol Hradešice A. A rozdíl třídy byl znát, Klatovy své hosty v pohodě přestřílely. Dvěma trefami do černého se blýskl Ondřej Mareš (na snímku).

Záložnímu týmu Klatov vyšlo první přípravné utkání na výbornou. "Dá se říci, že zápas byl naší jednoznačnou záležitostí," uvedl trenér B týmu SK Klatovy 1898 Jan Herman. Toho zároveň potěšilo, že si dobře vedli i mladíci z řad klatovských dorostenců, který do duelu naskočili. A jeden z nich - Denis Lajpold - se prosadil i střelecky. 

SK Klatovy 1898 B - TJ Sokol Hradešice A 6:0
Poločas:
2:0.
Branky Klatov:
Ondřej Mareš 2, Lukáš Urs, Martin Janda z PK, Denis Lajpold, Jakub Pitel.

Klatovské béčko má další přípravné utkání na programu v neděli 3. března, kdy na domácím hřišti s umělým povrchem přivítá B tým TJ Start VD Luby. Utkání začíná v 10:00 hodin.

Třetí přátelský zápas B tým Klatov odehraje proti fotbalistům ze Žinkov. Také celek z jižního Plzeň přijede na klatovskou umělku, a to v neděli 10. března, kdy zápas začíná v 16:00 hodin.