Aktuality

12
05

Druhý ročník Memoriálu Matěje Strejčka startuje v sobotu 15.5.

Když se vloni uskutečnil Memoriál Matěje Strejčka jako náhrada za nedohranou sezónu amatérských soutěží, nikoho ani ve snu nenapadlo, že se stejná situace bude opakovat i další rok.
05
05

FAČR ukončil soutěže od 3.ligy níž

Hráči od třetí ligy níž a děti si v aktuální sezoně už nezahrají. Výkonný výbor FAČR jejich soutěže kvůli omezením souvisejícím s pandemií koronaviru podruhé za sebou ukončil.
05
05

Milan Mészáros nejpopulárnějším fotbalistou Klatovska

Vítězem ankety Klatovského deníku o nejpopulárnějšího fotbalistu okresu Klatovy se stal kapitán našeho A-týmu Milan Mészáros.
02
05

Rozhovor Jindřicha Sojky pro Klatovský deník

Klatovský deník v době přerušení fotbalových soutěží přinesl rozhovor s obráncem našeho A-týmu Jindrou Sojkou.
20
04

Volby do OFS Klatovy

V Sušici proběhla volební valná hromada Okresního fotbalového svazu Klatovy. Hlavním bodem byla volba předsedy, výkonného výboru a revizní komise.
27
03

Hlasujte o nejpopulárnějšího fotbalistu Klatovska

V Klatovském deníku můžete hlasovat v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu klatovského okresu. V nominované jedenáctce máme tři zástupce.
20
01

Restart amatérských soutěží odložen

Podle původního měly amatérské fotbalové soutěže začít na konci ledna. Očekávaný restart byl odložený na polovinu února.
17
12

Zápas s rezervou Viktorie Plzeň zrušen

Přípravný zápas proti béčku Viktorie Plzeň je kvůli rozhodnutí vlády o přesunu do čtvrtého stupně PES zrušen.
08
12

Po nucené pauze začíná zimní příprava

A-tým dnes začíná přípravu na jarní část sezóny. Její start je naplánovaný na konec ledna. Klatovský deník vyzpovídal trenéra Michal Hoffmann.
27
10

Spoluhráči očima kapitána

Klatovský deník tak využil delší nucené pauzy a zeptal se našeho kapitána na jeho spoluhráče. Jací jsou v jeho očích?
12
10

Lukáš Marek: Fotbal? Je to hlavně zábava

Klatovský deník během nucené přestávky vyzpovídal nadějného klatovského záložníka Lukáše Marka.
08
10

Zápas proti Petřínu odložen

Zápas 8.kola divize A s plzeňským Petřínem, které se mělo řádně odehrát na Rozvoji v sobotu odpoledne, se nakonec neuskuteční.
03
10

O vítězi v Hořovicích rozhodl první poločas

O vysoké výhře 4:1 na hřišti Hořovicka jsme rozhodli už v prvním poločase, ve kterém jsme vstřelili všechny 4 góly.
27
09

Po týmovém výkonu porážíme Soběslav

Proti Spartaku Soběslav jsme naplno využili domácího hřiště a za vítězství 2:1 jsme si připsali zasloužené tři body.
20
09

Z Berouna bez bodu

V zápase 5.kola v Berouně jsme bojovali víc proti rozhodčím než proti domácím a po prohře 2:0 se vracíme domů bez bodu.