Aktuality

19
01

Přípravné zápasy v rámci zimní přípravy

Pod vedením trenéra Michala Hoffmanna zahájil A tým 18.ledna přípravu na jarní část Fortuna Divize A. Během února a března odehraje na hřišti s UMT v Hálkově ulici několik přípravných zápasů.
07
11

Statistika nuda je aneb shrnutí podzimní divize

Před týdnem se definitivně dohrály poslední zápasy divizi. Do jarních bojů by měla jít parta kolem trenéra Michala Hoffmanna celkem v klidu. Patří jí čtvrté místo se ziskem devětadvaceti bodů!
30
10

Na závěr podzimu prohra s Přešticemi

Ve šlágru 14.kola skupiny A Fortuna divize jsme v derby podlehli vedoucím Přešticím 4:1 a přišli tak o domácí podzimní neporazitelnost.
23
10

Senzace na jihu Čech, porážíme vedoucí Lom

V sobotu jsme k dalšímu zápasu cestovali na jih Čech, kde jsme po výborném kolektivním výkonu porázili 3:1 do té doby vedoucí tým divizní tabulky TJ Sokol Lom.
16
10

Kanonádu na Rozvoji odnesl Jindřichův Hradec

Díky famóznímu týmovému představení a dvougólovým střelcům Zajíčkovi s Krejčiříkem jsme deklasovali Jindřichův Hradec vysoko 6:2 azároveň jsme se posunuli na čtvrté místo tabulky.
09
10

Bod za remízu 2:2 ze Soběslavi

Stále ještě bez nemocného kapitána Milana Mészárose a zraněného kanonýra Antonína Presla jsme v rámci 11.kola divize cestovali na jih Čech, kde jsme se utkali se silnou Soběslaví.
02
10

Po třech kolech bez vítězství porážíme Doubravku

Po dvou venkovních porážkách a domácí remíze s Petřínem opět bodujeme naplno, když porážíme plzeňské Senco Doubravka 2:1 a do tabulky Fortuna divize si připisujeme cenné tři body.
28
09

V předehrávce prohráváme v Katovicích 4:2

Bodově naprázdno jsme vyšli v předehrávce 15.kola v Katovicích. Sice jsme vedli po brance Antonína Presla z půlky hřiště 1:0, ale nakonec jsme Jihočechům podlehli 4:2.
25
09

Po slabém výkonu se z Chebu vracíme bez bodu

Na umělé trávě v Chebu jsme po špatném výkonu prohráli 3:1 a domů se podruhé v této sezóně vracíme bez bodu.
18
09

Dramatický zápas s Petřínem končí dělbou bodů

Domácí divizní neporazitelnost jsme v 8.kole bránili proti plzeňskému Petřínu. Po dramatickém průběhu se oba týmy rozešly smírně s jedním bodem za remízu 3:3.
11
09

Z Hořovic vezeme tři body za jednoznačné vítězství

V utkání 7. kola FORTUNA divize A na půdě Hořovic vítězíme jednoznačně 3:0 a v tabulce divize se držíme na druhém místě se ztrátou pouhých tří bodů na vedoucí Lom.
10
09

Nábor dětí s Davidem Limberským

05
09

Povinné vítězství proti Sedlčanům

V sobotním zápase 6. kola FORTUNA divize A porážíme Sedlčany 2:0 a minimálně do nedělního večera, kdy Lom hraje s Hvězdou Cheb, jsme se bodově dotáhli na zatím suverénní tým soutěže.
28
08

V Berouně bereme tři body za vítězství 2:0

I přes čtyřicetiminutovou přesilovku Berouna jsme zápas díky dvěma gólům Antonína Presla dovedli do vítězného konce, připisujeme si do tabulky další tři body a se ziskem dvanácti bodů jsme na druhém místě.
21
08

I ve třetím domácím divizním zápase si připisujeme vítězství

Ve 4.kole divize další domácí vítězství. Po brankách Presla a Marka držíme v divizi domácí podzimní neporazitelnost se skórem 7:1.