SK Klatovy 1898SK OTAVA Katovice
2:2
so 5. 8. 2023 10:30 @ Klatovy, Fortuna Divize A, 1. kolo

V prvním kole divize bod s Katovicemi

Hosté z Katovic se v první půli po zásluze dostali do vedení 2:0. Domácí zlepšenou hrou ve druhém poločase vyrovnali, na víc než bod za remízu 2:2 to ale nestačilo.

Určitě jsme chtěli před zápasem všechny tři body, ale máme jen jeden. Celý týden jsme se na utkání připravovali, byli jsme v hlavách dobře nastavení, ale Katovice byly v prvním poločase na hřišti jasně lepším týmem, přičemž nám dělaly problémy jejich rychlé přechody, a také jedna standardní situace, kterou jsme nezachytili," posteskl si mladý klatovský kouč Matěj Spěváček.

Ve druhé půli jsme se zvedli, plusem bylo to, že jsme relativně brzy dokázali vyrovnat, ale navíc jsme už asi neměli síly," vysvětlil trenér a poukázal na to, že se Klatovským po vyrovnání na 2:2 nedařila především předfinální fáze hry.

Vzhledem k tomu, že jsme prohrávali o dva góly, bod určitě bereme. Celkově mělo utkání velkou kvalitu z obou stran a remíza je podle mě spravedlivá pro oba týmy. A my? Stále máme na čem pracovat," doplnil 29letý lodivod.

Branky: 48. Velfl, 58. Presl - 8. Martin Kynkor, 35. David Bálek.
Rozhodčí: Adámek - Hes, Gerhardt.
ŽK: 5:3 (17. Lukeš, 19. Mészáros, 54. Janda, 81. Presl, 88. Lávička - 40. Michal Kynkor, 63. David Bálek, 75. Jakub Brabec).
Diváci: 325.
Sestava SK Klatovy 1898: Valeš - Jiří Mareš (46. Holík), Ferko, Presl, Lávička, Janda, Mészáros, Prokop (46. Málek), Velfl (73. Vaněk), Lukeš. Trenér: Matěj Spěváček.
Sestava SK Otava Katovice: Provazník - MichalKynkor, David Bálek (72. Jakub Brabec), Martin Kynkor, Janoch, Požárek (90+3. Souhrada), Motl (90+3. Sládek), Kotrba, Knídek, Kahuj (87. Kostka), Sigmund. Trenér: Luboš Vašica