Starší dorost

Zápasy

11.
srpna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 1.kolo
Sportovní škola Plzeň - SK Klatovy 1898
Sportovní škola Plzeň
SK Klatovy 1898
Na Roudné / tráva
3 : 4
(2:1)
14.
srpna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 2.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ LOKOMOTIVA
SK Klatovy 1898
TJ LOKOMOTIVA
Janovice nad Úhlavou
2 : 4
(1:0)
22.
srpna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 3.kolo
SK SENCO Doubravka - SK Klatovy 1898
SK SENCO Doubravka
SK Klatovy 1898
Senco Doubravka / UMT
11 : 0
(4:0)
25.
srpna
OD
15:00
Divize staršího dorostu U19, 4.kolo
SK Klatovy 1898 - SK PETŘÍN PLZEŇ B
SK Klatovy 1898
SK PETŘÍN PLZEŇ B
Janovice nad Úhlavou
1 : 3
(1:1)
28.
srpna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 5.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Jiskra Domažlice
SK Klatovy 1898
TJ Jiskra Domažlice
Janovice nad Úhlavou
2 : 3
(1:3)
4.
září
OD
10:15
Divize staršího dorostu U19, 6.kolo
SK Hořovice - SK Klatovy 1898
SK Hořovice
SK Klatovy 1898
Hořovice / UMT
3 : 3
(0:2)
11.
září
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 7.kolo
SK Klatovy 1898 - SKP České Budějovice
SK Klatovy 1898
SKP České Budějovice
Janovice nad Úhlavou
2 : 1
(1:0)
19.
září
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 8.kolo
TJ Přeštice - SK Klatovy 1898
TJ Přeštice
SK Klatovy 1898
Přeštice / tráva
5 : 3
(2:2)
25.
září
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 9.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Aritma Praha
SK Klatovy 1898
SK Aritma Praha
Janovice nad Úhlavou
1 : 8
(0:4)
28.
září
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 10.kolo
SK Klatovy 1898 - SK SPARTAK Příbram
SK Klatovy 1898
SK SPARTAK Příbram
Janovice nad Úhlavou
4 : 2
(2:2)
2.
října
OD
10:15
Divize staršího dorostu U19, 11.kolo
FC Táborsko B - SK Klatovy 1898
FC Táborsko B
SK Klatovy 1898
Stadion Viktoria / tráva
2 : 2
(1:1)
9.
října
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 12.kolo
SK Klatovy 1898 - FK Junior Strakonice
SK Klatovy 1898
FK Junior Strakonice
Janovice nad Úhlavou
3 : 1
(2:0)
16.
října
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 13.kolo
Český lev - Union Beroun - SK Klatovy 1898
Český lev - Union Beroun
SK Klatovy 1898
Ostrov 17
2 : 0
(1:0)
23.
října
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 14.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Slavia Vejprnice
SK Klatovy 1898
SK Slavia Vejprnice
Janovice nad Úhlavou
2 : 0
(1:0)
30.
října
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 15.kolo
TJ Malše Roudné - SK Klatovy 1898
TJ Malše Roudné
SK Klatovy 1898
Roudné / tráva
9 : 0
(4:0)
13.
břena
OD
16:00
Divize staršího dorostu U19, 16.kolo
TJ LOKOMOTIVA - SK Klatovy 1898
TJ LOKOMOTIVA
SK Klatovy 1898
Hluboká nad Vltavou - UMT
9 : 0
(4:0)
19.
břena
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 16.kolo
SK Klatovy 1898 - SK SENCO Doubravka
SK Klatovy 1898
SK SENCO Doubravka
Janovice nad Úhlavou
1 : 2
(1:0)
26.
břena
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 18.kolo
TJ Jiskra Domažlice - SK Klatovy 1898
TJ Jiskra Domažlice
SK Klatovy 1898
Domažlice / UMT
2 : 0
(1:0)
10.
dubna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 20.kolo
SKP České Budějovice - SK Klatovy 1898
SKP České Budějovice
SK Klatovy 1898
SKP Č.Budějovice / tráva
6 : 1
(5:0)
16.
dubna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 21.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Přeštice
SK Klatovy 1898
TJ Přeštice
Janovice nad Úhlavou
1 : 3
(0:2)
23.
dubna
OD
12:30
Divize staršího dorostu U19, 22.kolo
SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898
SK Aritma Praha
SK Klatovy 1898
Aritma Praha / UMT
6 : 0
(2:0)
27.
dubna
OD
16:00
Divize staršího dorostu U19, 19.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Hořovice
SK Klatovy 1898
SK Hořovice
Janovice nad Úhlavou
27.
dubna
OD
18:15
Divize staršího dorostu U19, 19.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Hořovice
SK Klatovy 1898
SK Hořovice
Janovice nad Úhlavou
0 : 1
(-1:-1)
30.
dubna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 23.kolo
SK Klatovy 1898 - FC Táborsko B
SK Klatovy 1898
FC Táborsko B
Janovice nad Úhlavou
0 : 7
(:)
7.
kvěna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 24.kolo
FK Junior Strakonice - SK Klatovy 1898
FK Junior Strakonice
SK Klatovy 1898
Areál Na Sídlišti / tráva
0 : 4
(:)
14.
kvěna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 25.kolo
SK Klatovy 1898 - Český lev - Union Beroun
SK Klatovy 1898
Český lev - Union Beroun
Janovice nad Úhlavou
4 : 0
(:)
21.
kvěna
OD
14:00
Divize staršího dorostu U19, 26.kolo
SK Slavia Vejprnice - SK Klatovy 1898
SK Slavia Vejprnice
SK Klatovy 1898
Vejprnice / UMT
0 : 9
(:)
28.
kvěna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 27.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Malše Roudné
SK Klatovy 1898
TJ Malše Roudné
Janovice nad Úhlavou
4.
června
OD
14:00
Divize staršího dorostu U19, 28.kolo
SK SPARTAK Příbram - SK Klatovy 1898
SK SPARTAK Příbram
SK Klatovy 1898
Spartak Příbram / UMT
11.
června
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 29.kolo
SK Klatovy 1898 - Sportovní škola Plzeň
SK Klatovy 1898
Sportovní škola Plzeň
Janovice nad Úhlavou
18.
června
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 30.kolo
SK PETŘÍN PLZEŇ B - SK Klatovy 1898
SK PETŘÍN PLZEŇ B
SK Klatovy 1898
SK Petřín Plzeň / UMT

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
TJ Malše RoudnéTJ Malše Roudné
26
21
0
0
2
98:36
66
2.
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
26
18
0
0
6
119:51
56
3.
TJ LOKOMOTIVA TJ LOKOMOTIVA
26
16
0
0
6
95:51
52
4.
SK PETŘÍN PLZEŇ BSK PETŘÍN PLZEŇ B
26
15
0
0
7
80:44
49
5.
SK HořoviceSK Hořovice
26
14
0
0
7
75:54
47
6.
SK SENCO DoubravkaSK SENCO Doubravka
26
14
0
0
8
73:46
46
7.
TJ Přeštice TJ Přeštice
26
14
0
0
8
82:58
46
8.
TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice
26
11
0
0
9
50:49
39
9.
Český lev - Union BerounČeský lev - Union Beroun
26
12
0
0
12
62:63
38
10.
FC Táborsko BFC Táborsko B
26
10
0
0
13
60:70
33
11.
SK SPARTAK PříbramSK SPARTAK Příbram
26
7
0
0
13
58:69
27
12.
SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898
26
8
0
0
16
49:93
26
13.
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
26
7
0
0
15
72:83
25
14.
Sportovní škola Plzeň Sportovní škola Plzeň
26
5
0
0
16
61:89
20
15.
FK Junior Strakonice FK Junior Strakonice
26
4
0
0
18
38:94
16
16.
SK Slavia VejprniceSK Slavia Vejprnice
26
3
0
0
23
25:147
9