Mladší žáci

Zápasy

21.
srpna
OD
12:00
KP mladších žáků, 2.kolo
Košutka - Klatovy
Košutka
Klatovy
Košutka / tráva II
2 : 24
(0:14)
28.
srpna
OD
11:45
KP mladších žáků, 3.kolo
Klatovy - Stříbro
Klatovy
Stříbro
Klatovy / tráva
13 : 1
(4:1)
1.
září
OD
16:00
KP mladších žáků, 1.kolo
Klatovy - Rapid
Klatovy
Rapid
Klatovy / tráva
27 : 0
(11:0)
4.
září
OD
12:00
KP mladších žáků, 4.kolo
Nýrsko / Železná Ruda - Klatovy
Nýrsko / Železná Ruda
Klatovy
Nýrsko
1 : 14
(0:8)
11.
září
OD
11:45
KP mladších žáků, 5.kolo
Klatovy - Tachov
Klatovy
Tachov
Klatovy / tráva
2 : 3
(1:1)
19.
září
OD
12:00
KP mladších žáků, 6.kolo
Horažďovice / Sv.Hrádek - Klatovy
Horažďovice / Sv.Hrádek
Klatovy
Horažďovice
4 : 2
(2:1)
28.
září
OD
16:45
KP mladších žáků, 8.kolo
Klatovy - Vejprnice
Klatovy
Vejprnice
Klatovy / tráva
14 : 2
(4:2)
2.
října
OD
11:45
KP mladších žáků, 9.kolo
Senco Doubravka - Klatovy
Senco Doubravka
Klatovy
Senco Doubravka / UMT
5 : 8
(3:7)
9.
října
OD
11:45
KP mladších žáků, 10.kolo
Klatovy - Domažlice
Klatovy
Domažlice
Klatovy / tráva
1 : 8
(0:2)
13.
října
OD
18:00
KP mladších žáků, 7.kolo
Klatovy - Křimice
Klatovy
Křimice
Klatovy UMT+UO
3 : 1
(1:0)
16.
října
OD
12:00
KP mladších žáků, 11.kolo
Sušice - Klatovy
Sušice
Klatovy
Sušice - UMT
2 : 6
(1:3)
23.
října
OD
11:45
KP mladších žáků, 12.kolo
Klatovy - Přeštice
Klatovy
Přeštice
Klatovy / tráva
5 : 6
(4:2)
30.
října
OD
11:45
KP mladších žáků, 13.kolo
Luby - Klatovy
Luby
Klatovy
Luby
2 : 5
(1:1)
27.
břena
OD
15:00
KP mladších žáků, 14.kolo
Rapid - Klatovy
Rapid
Klatovy
Rapid
2 : 13
(1:7)
2.
dubna
OD
11:45
KP mladších žáků, 15.kolo
Klatovy - Košutka
Klatovy
Košutka
Klatovy UMT
8 : 5
(5:3)
9.
dubna
OD
11:45
KP mladších žáků, 16.kolo
Stříbro - Klatovy
Stříbro
Klatovy
Stříbro - UMT
3 : 13
(2:5)
16.
dubna
OD
11:45
KP mladších žáků, 17.kolo
Klatovy - Nýrsko / Železná Ruda
Klatovy
Nýrsko / Železná Ruda
Klatovy / tráva
5 : 0
(3:0)
24.
dubna
OD
11:45
KP mladších žáků, 18.kolo
Tachov - Klatovy
Tachov
Klatovy
FK Tachov
5 : 2
(2:1)
30.
dubna
OD
11:45
KP mladších žáků, 19.kolo
Klatovy - Horažďovice / Sv.Hrádek
Klatovy
Horažďovice / Sv.Hrádek
Klatovy / tráva
2 : 5
(:)
8.
kvěna
OD
12:00
KP mladších žáků, 20.kolo
Křimice - Klatovy
Křimice
Klatovy
Křimice
2 : 4
(:)
14.
kvěna
OD
11:45
KP mladších žáků, 21.kolo
Klatovy - Senco Doubravka
Klatovy
Senco Doubravka
Klatovy / tráva
0 : 4
(:)
21.
kvěna
OD
11:45
KP mladších žáků, 22.kolo
Domažlice - Klatovy
Domažlice
Klatovy
Domažlice / UMT
4 : 2
(:)
28.
kvěna
OD
11:45
KP mladších žáků, 24.kolo
Klatovy - Sušice
Klatovy
Sušice
Klatovy / tráva
9.
června
OD
18:15
KP mladších žáků, 23.kolo
Přeštice - Klatovy
Přeštice
Klatovy
Přeštice / tráva
11.
června
OD
11:45
KP mladších žáků, 25.kolo
Klatovy - Luby
Klatovy
Luby
Klatovy / tráva
18.
června
OD
11:45
KP mladších žáků, 26.kolo
Vejprnice - Klatovy
Vejprnice
Klatovy
Vejprnice / UMT

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
DomažliceDomažlice
21
21
0
0
0
288:17
63
2.
Horažďovice / Sv.HrádekHoražďovice / Sv.Hrádek
22
19
0
0
2
231:25
58
3.
TachovTachov
23
16
0
0
5
146:50
50
4.
LubyLuby
22
16
0
0
6
150:56
48
5.
KlatovyKlatovy
22
14
0
0
8
173:67
42
6.
KřimiceKřimice
22
13
0
0
9
99:71
39
7.
SušiceSušice
22
12
0
0
9
104:99
37
8.
Senco DoubravkaSenco Doubravka
22
10
0
0
12
87:128
30
9.
KošutkaKošutka
22
9
0
0
12
100:126
28
10.
PřešticePřeštice
22
8
0
0
14
105:181
24
11.
RapidRapid
22
5
0
0
16
69:222
16
12.
VejprniceVejprnice
22
3
0
0
18
49:220
10
13.
Nýrsko / Železná RudaNýrsko / Železná Ruda
22
2
0
0
19
32:171
7
14.
StříbroStříbro
22
2
0
0
20
36:236
6