Mladší dorost

Zápasy

11.
srpna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 1.kolo
Sportovní škola Plzeň - SK Klatovy 1898
Sportovní škola Plzeň
SK Klatovy 1898
Na Roudné / tráva
10 : 2
(6:1)
14.
srpna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 2.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ LOKOMOTIVA
SK Klatovy 1898
TJ LOKOMOTIVA
Janovice nad Úhlavou
12 : 0
(3:0)
22.
srpna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 3.kolo
SK SENCO Doubravka - SK Klatovy 1898
SK SENCO Doubravka
SK Klatovy 1898
Senco Doubravka / UMT
0 : 4
(0:2)
25.
srpna
OD
17:15
Divize mladšího dorostu U17, 4.kolo
SK Klatovy 1898 - SK PETŘÍN PLZEŇ B
SK Klatovy 1898
SK PETŘÍN PLZEŇ B
Janovice nad Úhlavou
0 : 0
(0:0)
28.
srpna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 5.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Jiskra Domažlice
SK Klatovy 1898
TJ Jiskra Domažlice
Janovice nad Úhlavou
5 : 3
(1:1)
4.
září
OD
12:30
Divize mladšího dorostu U17, 6.kolo
SK Hořovice - SK Klatovy 1898
SK Hořovice
SK Klatovy 1898
Hořovice / UMT
2 : 4
(1:2)
11.
září
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 7.kolo
SK Klatovy 1898 - SKP České Budějovice
SK Klatovy 1898
SKP České Budějovice
Janovice nad Úhlavou
1 : 6
(0:3)
19.
září
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 8.kolo
TJ Přeštice - SK Klatovy 1898
TJ Přeštice
SK Klatovy 1898
Přeštice / tráva
2 : 4
(0:1)
25.
září
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 9.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Aritma Praha
SK Klatovy 1898
SK Aritma Praha
Janovice nad Úhlavou
3 : 2
(2:0)
28.
září
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 10.kolo
SK Klatovy 1898 - SK SPARTAK Příbram
SK Klatovy 1898
SK SPARTAK Příbram
Janovice nad Úhlavou
1 : 0
(0:0)
2.
října
OD
12:30
Divize mladšího dorostu U17, 11.kolo
FC Táborsko B - SK Klatovy 1898
FC Táborsko B
SK Klatovy 1898
Stadion Viktoria / tráva
4 : 1
(0:0)
9.
října
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 12.kolo
SK Klatovy 1898 - FK Junior Strakonice
SK Klatovy 1898
FK Junior Strakonice
Janovice nad Úhlavou
5 : 0
(1:0)
16.
října
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 13.kolo
Český lev - Union Beroun - SK Klatovy 1898
Český lev - Union Beroun
SK Klatovy 1898
Ostrov 17
1 : 3
(1:1)
23.
října
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 14.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Slavia Vejprnice
SK Klatovy 1898
SK Slavia Vejprnice
Janovice nad Úhlavou
8 : 2
(5:0)
30.
října
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 15.kolo
TJ Malše Roudné - SK Klatovy 1898
TJ Malše Roudné
SK Klatovy 1898
Roudné / tráva
3 : 4
(1:1)
13.
břena
OD
18:15
Divize mladšího dorostu U17, 16.kolo
TJ LOKOMOTIVA - SK Klatovy 1898
TJ LOKOMOTIVA
SK Klatovy 1898
Hluboká nad Vltavou / UMT + UO
1 : 7
(1:1)
19.
břena
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 17.kolo
SK Klatovy 1898 - SK SENCO Doubravka
SK Klatovy 1898
SK SENCO Doubravka
Janovice nad Úhlavou
5 : 1
(0:0)
26.
břena
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 18.kolo
TJ Jiskra Domažlice - SK Klatovy 1898
TJ Jiskra Domažlice
SK Klatovy 1898
Domažlice / UMT
1 : 2
(0:0)
10.
dubna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 20.kolo
SKP České Budějovice - SK Klatovy 1898
SKP České Budějovice
SK Klatovy 1898
SKP Č.Budějovice / tráva
7 : 1
(2:0)
16.
dubna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 21.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Přeštice
SK Klatovy 1898
TJ Přeštice
Janovice nad Úhlavou
0 : 0
(0:0)
23.
dubna
OD
14:45
Divize mladšího dorostu U17, 22.kolo
SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898
SK Aritma Praha
SK Klatovy 1898
Aritma Praha / UMT
0 : 5
(0:2)
27.
dubna
OD
16:00
Divize mladšího dorostu U17, 19.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Hořovice
SK Klatovy 1898
SK Hořovice
Janovice nad Úhlavou
3 : 0
(:)
27.
dubna
OD
16:00
Divize mladšího dorostu U17, 19.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Hořovice
SK Klatovy 1898
SK Hořovice
Janovice nad Úhlavou
3 : 0
(1:0)
30.
dubna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 23.kolo
SK Klatovy 1898 - FC Táborsko B
SK Klatovy 1898
FC Táborsko B
Janovice nad Úhlavou
4 : 1
(1:1)
7.
kvěna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 24.kolo
FK Junior Strakonice - SK Klatovy 1898
FK Junior Strakonice
SK Klatovy 1898
Areál Na Sídlišti / tráva
2 : 2
(1:1)
14.
kvěna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 25.kolo
SK Klatovy 1898 - Český lev - Union Beroun
SK Klatovy 1898
Český lev - Union Beroun
Janovice nad Úhlavou
8 : 3
(6:1)
21.
kvěna
OD
16:15
Divize mladšího dorostu U17, 26.kolo
SK Slavia Vejprnice - SK Klatovy 1898
SK Slavia Vejprnice
SK Klatovy 1898
Vejprnice / UMT
2 : 7
(0:5)
28.
kvěna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 27.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Malše Roudné
SK Klatovy 1898
TJ Malše Roudné
Janovice nad Úhlavou
5 : 0
(2:0)
4.
června
OD
16:15
Divize mladšího dorostu U17, 28.kolo
SK SPARTAK Příbram - SK Klatovy 1898
SK SPARTAK Příbram
SK Klatovy 1898
Spartak Příbram / UMT
0 : 17
(0:6)
11.
června
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 29.kolo
SK Klatovy 1898 - Sportovní škola Plzeň
SK Klatovy 1898
Sportovní škola Plzeň
Janovice nad Úhlavou
2 : 3
(0:2)
18.
června
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 30.kolo
SK PETŘÍN PLZEŇ B - SK Klatovy 1898
SK PETŘÍN PLZEŇ B
SK Klatovy 1898
SK Petřín Plzeň / UMT
6 : 1
(:)

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
30
23
0
0
5
139:52
71
2.
Sportovní škola Plzeň Sportovní škola Plzeň
30
22
0
0
5
174:57
69
3.
SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898
31
22
0
0
6
129:62
69
4.
SK PETŘÍN PLZEŇ BSK PETŘÍN PLZEŇ B
30
20
0
0
7
141:58
63
5.
TJ Přeštice TJ Přeštice
30
19
0
0
6
120:50
62
6.
Český lev - Union BerounČeský lev - Union Beroun
30
18
0
0
7
114:54
59
7.
TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice
30
16
0
0
10
103:77
52
8.
SK SENCO DoubravkaSK SENCO Doubravka
30
16
0
0
12
127:76
50
9.
FC Táborsko BFC Táborsko B
30
15
0
0
10
102:74
50
10.
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
30
13
0
0
15
88:76
41
11.
TJ Malše RoudnéTJ Malše Roudné
30
9
0
0
17
60:97
31
12.
SK HořoviceSK Hořovice
31
7
0
0
22
42:115
23
13.
TJ LOKOMOTIVA TJ LOKOMOTIVA
30
6
0
0
21
53:168
21
14.
SK SPARTAK PříbramSK SPARTAK Příbram
30
5
0
0
22
51:142
18
15.
FK Junior Strakonice FK Junior Strakonice
30
3
0
0
22
55:120
14
16.
SK Slavia VejprniceSK Slavia Vejprnice
30
1
0
0
28
29:249
4