V Mýtě to dnes na body nestačilo

20.3.2022

Ve druhém utkání jarní části FORTUNA divize už ale fotbalisté SK Klatovy 1898 vyšli zkrátka. V nedělním souboji 17. kola prohráli krajské derby na půdě Slavoje Mýto 1:3.

V prvním poločase jsme hráli relativně dobře, i když jsme dostali z jejich jediné střely na branku gól. Po změně stran jsme se ale bohužel přizpůsobili hře soupeře, jenom nakopávali balony, a také dostali dva slepené góly z nedůrazu v defenzivě, které nás definitivně zlomily. Ve druhé půli to byl z naší strany velmi špatný výkon," zlobil se trenér klatovského týmu Michal Hoffmann.

Slavoj Mýto – SK Klatovy 1898 3:1
Branky: 28. Nový, 72. Vileta, 74. D. Skopový – 76. Janda z penalty. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 2:1. Diváci: 250.
Mýto: Vild – Brudna, Jiří Hereit, Růžička, Vileta, Staněk (63. Renza), M. Brož, Buršík (62. Lávička), D. Skopový (86. Hatina), Martin Patrovský (86. Lupáč), Nový (69. Pecháček). Trenér: Luděk Kopřiva.
Klatovy: Valeš – Šoul, M. Marek, Janda, Prančl, Krejčiřík, J. Zajíček, Brabec (70. Daněk), Sojka, Lukeš, Aizner. Trenér: Michal Hoffmann.