Na závěr podzimu prohra s Přešticemi

30.10.2021

Ve šlágru 14.kola skupiny A Fortuna divize jsme v derby podlehli vedoucím Přešticím 4:1 a přišli tak o domácí podzimní neporazitelnost.

O osudu utkání rozhodli hosté už v prvním poločase, ve kterém vstřelili tři branky a čtvrtou branku jsme si dali sami. Brankou do šanky snižoval na rozdíl 3 branek Antonín Presl. Ve druhém poločase už žádný gól nepadl a tak zápas skončil vítězstvím Přeštic 4:1.

První poločas byl z naší strany šílený. Kluci vůbec neběhali, dělali jsme navíc hrozné chyby. Přeštice byly lepší a zaslouženě vyhrály. Nám naopak tento zápas nesedl,“ uznal kouč Michal Hoffmann.

Branky: 45. Presl – 4. a 26. Mudra, 38. Beránek, 39. Sojka vlastní. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 1:3. ČK: 64. Rajtmajer (Klatovy). Diváci: 361.
Klatovy: Valeš – Rajtmajer, Presl, Janda, Mészáros, J. Zajíček, Vacek (53. Krejčiřík), Brabec, Sojka, Lukeš, Prančl (72. M. Marek). Trenér: Michal Hoffmann
Přeštice: Rojík – Heger, Suchý (82. Štípek), Chocholoušek, Kraml (67. Končal), Šmídl (82. Vilček), Skála, Mudra (67. Böhm), Duchek, Arzberger (54. Vohrna), Beránek. Trenér: Stanislav Purkart.