B Tým

Zápasy

7.
srpna
OD
18:00
1.B třída sk. B, 1.kolo
Měcholupy - Klatovy B
Měcholupy
Klatovy B
Měcholupy
3 : 2
(2:1)
15.
srpna
OD
15:00
1.B třída sk. B, 2.kolo
Klatovy B - Bolešiny
Klatovy B
Bolešiny
Klatovy / tráva
4 : 2
(1:1)
21.
srpna
OD
17:30
1.B třída sk. B, 3.kolo
Chotěšov - Klatovy B
Chotěšov
Klatovy B
Tráva
2 : 2
(2:1)
29.
srpna
OD
15:00
1.B třída sk. B, 4.kolo
Klatovy B - Štěnovice
Klatovy B
Štěnovice
Klatovy / tráva
4 : 3
(2:1)
5.
září
OD
17:00
1.B třída sk. B, 5.kolo
Horažďovice - Klatovy B
Horažďovice
Klatovy B
Horažďovice
2 : 1
(1:1)
12.
září
OD
15:00
1.B třída sk. B, 6.kolo
Klatovy B - Kasejovice
Klatovy B
Kasejovice
Klatovy / tráva
3 : 1
(1:1)
18.
září
OD
16:30
1.B třída sk. B, 7.kolo
Chanovice - Klatovy B
Chanovice
Klatovy B
Chanovice
3 : 0
(0:0)
26.
září
OD
15:00
1.B třída sk. B, 8.kolo
Klatovy B - Dobřany
Klatovy B
Dobřany
Klatovy / tráva
8 : 2
(2:0)
2.
října
OD
16:00
1.B třída sk. B, 9.kolo
Vrhaveč - Klatovy B
Vrhaveč
Klatovy B
Vrhaveč
3 : 1
(1:1)
10.
října
OD
15:00
1.B třída sk. B, 10.kolo
Klatovy B - Chlumčany
Klatovy B
Chlumčany
Klatovy / tráva
0 : 6
(0:3)
16.
října
OD
14:30
1.B třída sk. B, 11.kolo
Přeštice B - Klatovy B
Přeštice B
Klatovy B
TJ Přeštice / UMT
2 : 0
(1:0)
24.
října
OD
15:00
1.B třída sk. B, 12.kolo
Klatovy B - Pačejov
Klatovy B
Pačejov
Klatovy / tráva
6 : 1
(2:1)
30.
října
OD
10:30
1.B třída sk. B, 13.kolo
Klatovy B - Blovice
Klatovy B
Blovice
Klatovy UMT+UO
4 : 6
(2:2)
26.
břena
OD
15:00
1.B třída sk. B, 14.kolo
Blovice - Klatovy B
Blovice
Klatovy B
Blovice
3 : 2
(1:2)
3.
dubna
OD
15:00
1.B třída sk. B, 15.kolo
Klatovy B - Měcholupy
Klatovy B
Měcholupy
Klatovy UMT
4 : 3
(3:0)
9.
dubna
OD
16:30
1.B třída sk. B, 16.kolo
Bolešiny - Klatovy B
Bolešiny
Klatovy B
Bolešiny
1 : 3
(0:0)
17.
dubna
OD
15:00
1.B třída sk. B, 17.kolo
Klatovy B - Chotěšov
Klatovy B
Chotěšov
Klatovy / tráva
1 : 4
(0:1)
23.
dubna
OD
16:00
1.B třída sk. B, 18.kolo
Štěnovice - Klatovy B
Štěnovice
Klatovy B
Štěnovice
3 : 1
(3:1)
1.
kvěna
OD
15:00
1.B třída sk. B, 19.kolo
Klatovy B - Horažďovice
Klatovy B
Horažďovice
Klatovy / tráva
5 : 3
(:)
7.
kvěna
OD
17:30
1.B třída sk. B, 20.kolo
Kasejovice - Klatovy B
Kasejovice
Klatovy B
Kasejovice
2 : 2
(:)
15.
kvěna
OD
15:00
1.B třída sk. B, 21.kolo
Klatovy B - Chanovice
Klatovy B
Chanovice
Klatovy / tráva
3 : 0
(:)
21.
kvěna
OD
18:00
1.B třída sk. B, 22.kolo
Dobřany - Klatovy B
Dobřany
Klatovy B
Dobřany
5 : 1
(:)
29.
kvěna
OD
15:00
1.B třída sk. B, 23.kolo
Klatovy B - Vrhaveč
Klatovy B
Vrhaveč
Klatovy / tráva
4.
června
OD
17:00
1.B třída sk. B, 24.kolo
Chlumčany - Klatovy B
Chlumčany
Klatovy B
Chlumčany
12.
června
OD
15:00
1.B třída sk. B, 25.kolo
Klatovy B - Přeštice B
Klatovy B
Přeštice B
Klatovy / tráva
18.
června
OD
16:00
1.B třída sk. B, 26.kolo
Pačejov - Klatovy B
Pačejov
Klatovy B
Pačejov

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
Přeštice BPřeštice B
22
18
0
0
1
87:14
57
2.
ChlumčanyChlumčany
22
16
0
0
1
79:17
53
3.
HoražďoviceHoražďovice
23
14
0
0
6
56:49
45
4.
MěcholupyMěcholupy
22
12
0
0
6
61:40
40
5.
BloviceBlovice
23
12
0
0
8
65:46
39
6.
ChotěšovChotěšov
22
11
0
0
7
39:34
37
7.
DobřanyDobřany
22
9
0
0
9
53:34
31
8.
ChanoviceChanovice
22
9
0
0
10
52:60
30
9.
Klatovy BKlatovy B
22
9
0
0
11
57:60
29
10.
BolešinyBolešiny
22
5
0
0
13
39:53
19
11.
ŠtěnoviceŠtěnovice
22
5
0
0
14
35:64
18
12.
PačejovPačejov
22
3
0
0
13
31:69
15
13.
KasejoviceKasejovice
22
4
0
0
16
27:77
14
14.
VrhavečVrhaveč
22
4
0
0
16
19:83
14