A Tým

Zápasy

6.
srpna
OD
17:00
Divize A, 1.kolo
SK Klatovy 1898 - FK VIAGEM PŘÍBRAM B
SK Klatovy 1898
FK VIAGEM PŘÍBRAM B
Klatovy / tráva
2 : 5
(1:2)
13.
srpna
OD
17:00
Divize A, 2.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Tochovice
SK Klatovy 1898
SK Tochovice
Klatovy / tráva
2 : 1
(1:0)
20.
srpna
OD
10:30
Divize A, 3.kolo
FK Slavoj Český Krumlov - SK Klatovy 1898
FK Slavoj Český Krumlov
SK Klatovy 1898
Český Krumlov
2 : 2
(1:2)
27.
srpna
OD
17:00
Divize A, 4.kolo
SK Klatovy 1898 - FC Rokycany
SK Klatovy 1898
FC Rokycany
Klatovy / tráva
0 : 2
(0:0)
3.
září
OD
10:15
Divize A, 5.kolo
FC VIKTORIA Mariánské Lázně - SK Klatovy 1898
FC VIKTORIA Mariánské Lázně
SK Klatovy 1898
Mariánské Lázně / tráva
0 : 4
(0:2)
10.
září
OD
17:00
Divize A, 6.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Jiskra Domažlice B
SK Klatovy 1898
TJ Jiskra Domažlice B
Klatovy / tráva
2 : 1
(0:1)
17.
září
OD
16:30
Divize A, 7.kolo
SK Hořovice - SK Klatovy 1898
SK Hořovice
SK Klatovy 1898
Hořovice / tráva
1 : 1
(:)
24.
září
OD
14:00
Divize A, 8.kolo
SK Klatovy 1898 - SK PETŘÍN PLZEŇ
SK Klatovy 1898
SK PETŘÍN PLZEŇ
Klatovy / tráva
0 : 1
(:)
1.
října
OD
16:00
Divize A, 9.kolo
SK OTAVA Katovice - SK Klatovy 1898
SK OTAVA Katovice
SK Klatovy 1898
Katovice / tráva
8.
října
OD
16:00
Divize A, 10.kolo
SK Klatovy 1898 - SK SENCO Doubravka
SK Klatovy 1898
SK SENCO Doubravka
Klatovy / tráva
15.
října
OD
15:30
Divize A, 11.kolo
TJ Spartak Soběslav - SK Klatovy 1898
TJ Spartak Soběslav
SK Klatovy 1898
Soběslav / tráva
22.
října
OD
15:30
Divize A, 12.kolo
SK Klatovy 1898 - FK Komárov
SK Klatovy 1898
FK Komárov
Klatovy / tráva
30.
října
OD
14:30
Divize A, 13.kolo
TJ Sokol Lom - SK Klatovy 1898
TJ Sokol Lom
SK Klatovy 1898
Bydlinského / tráva
5.
listopadu
OD
14:00
Divize A, 14.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Horní Bříza
SK Klatovy 1898
SK Horní Bříza
Klatovy / tráva
12.
listopadu
OD
10:15
Divize A, 15.kolo
SK Aritma Praha - SK Klatovy 1898
SK Aritma Praha
SK Klatovy 1898
Aritma Praha / UMT

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
FC RokycanyFC Rokycany
7
6
0
0
1
17:5
18
2.
SK PETŘÍN PLZEŇSK PETŘÍN PLZEŇ
8
5
0
0
2
19:14
16
3.
TJ Sokol LomTJ Sokol Lom
7
5
0
0
2
21:14
15
4.
SK HořoviceSK Hořovice
8
4
0
0
2
6:7
14
5.
SK OTAVA KatoviceSK OTAVA Katovice
8
4
0
0
3
17:15
13
6.
FK Slavoj Český KrumlovFK Slavoj Český Krumlov
8
3
0
0
2
11:9
12
7.
TJ Jiskra Domažlice BTJ Jiskra Domažlice B
8
4
0
0
4
16:15
12
8.
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
6
3
0
0
1
12:7
11
9.
SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898
8
3
0
0
3
13:13
11
10.
FK KomárovFK Komárov
7
2
0
0
2
13:14
9
11.
FK VIAGEM PŘÍBRAM BFK VIAGEM PŘÍBRAM B
6
2
0
0
2
15:12
8
12.
TJ Spartak SoběslavTJ Spartak Soběslav
7
2
0
0
4
15:16
7
13.
SK TochoviceSK Tochovice
7
2
0
0
4
13:14
7
14.
SK SENCO DoubravkaSK SENCO Doubravka
8
1
0
0
4
13:15
6
15.
FC VIKTORIA Mariánské LázněFC VIKTORIA Mariánské Lázně
7
1
0
0
4
8:18
5
16.
SK Horní Bříza SK Horní Bříza
8
0
0
0
7
3:24
1