Kategorie: Muži A

Viktoria Mariánské Lázně - SK Klatovy 1898 A 1:2 (0:0)

Divize sk. A - 21. kolo, 15. 4. 2017

Začátek utkání i celý první poločas patřil domácímu mužstvu, které hrálo s chutí, velmi dobře kombinovalo a snadno se dostávalo na dostřel naší branky. Jeho tlak vrcholil kolem 30. - 33. min., tedy v rozmezí tři minut si vypracovalo tři čisté brankové příležitosti, ale bez gólového efektu. Naše mužstvo podržel brankář Sklenář, který v tomto utkání v divizní soutěži debutoval a skutečně vedl si náramně.

Do druhého poločasu naše mužstvo nastoupilo mnohém sebevědoměji a to bylo patrné především na hře středové řady. Hru v křídelním prostoru osvěžil Dolanský, který střídal zraněného Pavloviče. V 51. min. Kotrba chytře za půlící čárou přihrávkou mezi obránci vysunul Lucáka a ten samostatný únik zakončil chladnokrevně k tyči, 0 : 1. O pár minut později se Lucák znovu dostal do zakončení, ale centrovaný míč ve výhodné pozici trefil slabě a přímo do náruče brankáře domácích. V 66.min. domácí mužstvo zahrozilo ze standartní situace, ostře zahraný míč nám propadl na malém vápně a Kafka byl pohotový, 1 : 1. Utkání směřovalo do nerozhodného výsledku, ale jen do 76. min. a Petr Kotrba to vzal na sebe. Přihrávkou chtěl vysunout Bezděka, obránce domácích míč zasáhl a vrátil jej znovu Kotrbovi, který si míč posunul na levačku a vystřelil. Trefil to perfektně, brankáři po levé ruce do tyče a od tyče do branky, 1 : 2. Závěr utkání byl hodně nervozní především ze strany domácích a hlavně zásluhou jejich lavičky. Rozhodčí Hádek však jejich atakům nepodlehl.

Sestava Klatovy : Sklenář - Lukeš, Janda, Žáček, Rybák - Vojtko (15. min. Lucák), Kotrba, Mészáros, Krásný (87. min. Kaas) - Pavlovič ( 49. min. Dolanský) - Bezděk

Branky: 68. Lukáš Martin - 54. Lucák Milan, 68. Kotrba Petr

Rozhodčí: Hádek Jaroslav, Štefan Michal, Lafek David,250 diváků, ŽK 1:5.