Starší žáci

Zápasy

21.
srpna
OD
10:00
KP starších žáků, 2.kolo
Košutka - Klatovy
Košutka
Klatovy
Košutka / tráva II
1 : 13
(1:10)
28.
srpna
OD
10:00
KP starších žáků, 3.kolo
Klatovy - Stříbro
Klatovy
Stříbro
Klatovy / tráva
18 : 0
(8:0)
1.
září
OD
17:45
KP starších žáků, 1.kolo
Klatovy - Rapid
Klatovy
Rapid
Klatovy / tráva
19 : 1
(9:1)
4.
září
OD
10:00
KP starších žáků, 4.kolo
Nýrsko / Železná Ruda - Klatovy
Nýrsko / Železná Ruda
Klatovy
Nýrsko
0 : 14
(0:7)
11.
září
OD
10:00
KP starších žáků, 5.kolo
Klatovy - Tachov
Klatovy
Tachov
Klatovy / tráva
8 : 0
(3:0)
19.
září
OD
10:00
KP starších žáků, 6.kolo
Horažďovice / Sv.Hrádek - Klatovy
Horažďovice / Sv.Hrádek
Klatovy
Horažďovice
0 : 7
(:)
25.
září
OD
10:00
KP starších žáků, 7.kolo
Klatovy - Křimice
Klatovy
Křimice
Klatovy / tráva
28.
září
OD
15:00
KP starších žáků, 13.kolo
Klatovy - Vejprnice
Klatovy
Vejprnice
Klatovy / tráva
2.
října
OD
10:00
KP starších žáků, 8.kolo
Senco Doubravka - Klatovy
Senco Doubravka
Klatovy
Senco Doubravka / UMT
9.
října
OD
10:00
KP starších žáků, 9.kolo
Klatovy - Domažlice
Klatovy
Domažlice
Klatovy / tráva
16.
října
OD
10:00
KP starších žáků, 10.kolo
Sušice - Klatovy
Sušice
Klatovy
Sušice - UMT
23.
října
OD
10:00
KP starších žáků, 11.kolo
Klatovy - Přeštice
Klatovy
Přeštice
Klatovy / tráva
30.
října
OD
10:00
KP starších žáků, 12.kolo
Luby - Klatovy
Luby
Klatovy
Luby

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
KlatovyKlatovy
6
6
0
0
0
79:2
18
2.
DomažliceDomažlice
6
6
0
0
0
24:5
18
3.
Senco DoubravkaSenco Doubravka
6
5
0
0
1
22:8
15
4.
KošutkaKošutka
6
5
0
0
1
28:20
15
5.
TachovTachov
6
4
0
0
2
34:16
12
6.
KřimiceKřimice
6
4
0
0
2
17:9
12
7.
PřešticePřeštice
6
3
0
0
3
18:16
9
8.
Horažďovice / Sv.HrádekHoražďovice / Sv.Hrádek
6
2
0
0
4
11:27
6
9.
Nýrsko / Železná RudaNýrsko / Železná Ruda
6
2
0
0
4
16:33
6
10.
SušiceSušice
6
1
0
0
5
4:21
3
11.
RapidRapid
5
1
0
0
4
12:47
3
12.
LubyLuby
6
0
0
0
5
12:31
1
13.
StříbroStříbro
5
0
0
0
4
6:38
1
14.
VejprniceVejprnice
4
0
0
0
4
8:18
0