Starší dorost

Zápasy

11.
srpna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 14.kolo
Sportovní škola Plzeň - SK Klatovy 1898
Sportovní škola Plzeň
SK Klatovy 1898
Na Roudné / tráva
3 : 4
(2:1)
14.
srpna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 1.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ LOKOMOTIVA
SK Klatovy 1898
TJ LOKOMOTIVA
Janovice nad Úhlavou
2 : 4
(1:0)
22.
srpna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 2.kolo
SK SENCO Doubravka - SK Klatovy 1898
SK SENCO Doubravka
SK Klatovy 1898
Senco Doubravka / UMT
11 : 0
(4:0)
25.
srpna
OD
15:00
Divize staršího dorostu U19, 15.kolo
SK Klatovy 1898 - SK PETŘÍN PLZEŇ B
SK Klatovy 1898
SK PETŘÍN PLZEŇ B
Janovice nad Úhlavou
1 : 3
(1:1)
28.
srpna
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 3.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Jiskra Domažlice
SK Klatovy 1898
TJ Jiskra Domažlice
Janovice nad Úhlavou
2 : 3
(1:3)
4.
září
OD
10:15
Divize staršího dorostu U19, 4.kolo
SK Hořovice - SK Klatovy 1898
SK Hořovice
SK Klatovy 1898
Hořovice / UMT
3 : 3
(0:2)
11.
září
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 5.kolo
SK Klatovy 1898 - SKP České Budějovice
SK Klatovy 1898
SKP České Budějovice
Janovice nad Úhlavou
2 : 1
(1:0)
19.
září
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 6.kolo
TJ Přeštice - SK Klatovy 1898
TJ Přeštice
SK Klatovy 1898
Přeštice / tráva
5 : 3
(2:2)
25.
září
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 7.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Aritma Praha
SK Klatovy 1898
SK Aritma Praha
Janovice nad Úhlavou
1 : 8
(0:4)
28.
září
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 13.kolo
SK Klatovy 1898 - SK SPARTAK Příbram
SK Klatovy 1898
SK SPARTAK Příbram
Janovice nad Úhlavou
4 : 2
(2:2)
2.
října
OD
10:15
Divize staršího dorostu U19, 8.kolo
FC Táborsko B - SK Klatovy 1898
FC Táborsko B
SK Klatovy 1898
Stadion Viktoria / tráva
2 : 2
(:)
9.
října
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 9.kolo
SK Klatovy 1898 - FK Junior Strakonice
SK Klatovy 1898
FK Junior Strakonice
Janovice nad Úhlavou
3 : 1
(:)
16.
října
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 10.kolo
Český lev - Union Beroun, z.s. - SK Klatovy 1898
Český lev - Union Beroun, z.s.
SK Klatovy 1898
Stadion Na Máchovně / UMT
2 : 0
(:)
23.
října
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 11.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Slavia Vejprnice
SK Klatovy 1898
SK Slavia Vejprnice
Janovice nad Úhlavou
30.
října
OD
10:00
Divize staršího dorostu U19, 12.kolo
TJ Malše Roudné - SK Klatovy 1898
TJ Malše Roudné
SK Klatovy 1898
Roudné / tráva

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
TJ Malše RoudnéTJ Malše Roudné
13
11
0
0
1
49:15
34
2.
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
13
10
0
0
1
65:25
32
3.
TJ LOKOMOTIVA TJ LOKOMOTIVA
13
8
0
0
2
44:26
27
4.
Český lev - Union Beroun, z.s.Český lev - Union Beroun, z.s.
12
8
0
0
3
33:20
25
5.
SK SENCO DoubravkaSK SENCO Doubravka
13
7
0
0
3
35:16
24
6.
SK PETŘÍN PLZEŇ BSK PETŘÍN PLZEŇ B
13
7
0
0
4
41:29
23
7.
SK HořoviceSK Hořovice
12
6
0
0
3
38:24
21
8.
TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice
13
6
0
0
4
26:21
21
9.
TJ Přeštice TJ Přeštice
13
4
0
0
6
32:37
15
10.
SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898
13
4
0
0
7
27:48
14
11.
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
12
4
0
0
7
31:35
13
12.
SK SPARTAK PříbramSK SPARTAK Příbram
13
2
0
0
7
25:34
10
13.
Sportovní škola Plzeň Sportovní škola Plzeň
13
2
0
0
8
25:40
9
14.
FC Táborsko BFC Táborsko B
13
2
0
0
9
21:43
8
15.
FK Junior Strakonice FK Junior Strakonice
13
1
0
0
9
15:51
6
16.
SK Slavia VejprniceSK Slavia Vejprnice
12
2
0
0
10
15:58
6