Kategorie: Mladší žáci A

SK Klatovy 1898 - TJ Jiskra Domažlice 4:0 (1:0)

4. kolo krajského přeboru MLADŠÍCH žáků

V sobotu 2.9. jsme nastoupili k dalšímu utkání proti Domažlicím. Na mokrém terénu se hrál oboustranně rychlý fotbal. První branku vstřelil po "nepovevedeném" centru v 18. minutě Jakub Potužník. Další šance našeho týmu zůstaly neproměněny. Soupeř hrozil především z rychlých brejků a následných rohových kopů. Ve druhém poločase jsme sehráli nejhezčí akci utkání, kdy se míč na pět doteků dostal od naší brány až k Davidu Berkovi, který sám před brankářem nezaváhal a zvýšil na 2:0. V 41.minutě jsme nezakončili individuální akci před brankou soupeře, z následného brejku a po faulu našeho brankáře kopali Domažličtí hráči pokutový kop. Ten Štěpán Žežula konečky prstů vytěsnili mimo branku a zabránil důležitému snížení soupeře. Posledních 15 minut bylo v naší režii. Nejprve po samostatné akci prostřelil brankáře Adam Vyčichl a čtvrtou branku vstřelil pěknou technickou střelou k tyči Petr Poláček.