Kategorie: Muži A

Sedlčany - SK Klatovy 1898 A 0:2 (0:0)

16. kolo Divize sk. A - 12. 3. 2017

     V Sedlčanech jsme odehráli velmi kvalitní utkání a po zásluze jsme získali 3 body. Počáteční vývoj utkání byl ve znamení opatrnosti z obou stran, ale postupně naší hráči dali hře více fotbalovosti, drželi míč na zemi a kombinačně soupeře přehrávali. První tři velké příležitosti ke skórování nevyužili, v koncovce chyběl někdy klid, jindy více důrazu a taky trochu přesnosti. Domácí mužstvo hrozilo jenom nakopávanými míči a pak při standartních situacích.
     Druhý poločas to již bylo o něčem jiném. Domácí prvních 15 min. se drželi na naší polovině hřiště a posílali před naší branku jeden míč za druhým. Ale naše obrana s brankářem Rojíkem si počínala velmi dobře, do čisté brankové příležitosti se domácí hráči nedostali. A najednou to přišlo. Obránce Žáček podpořil náš útok a v pozici hrotového útočníka šel za odraženým míčem do výskoku, byl rychlejší než brankář domácích a hlavou jej přehodil, 0 : 1. Branka nás uklidnila, dala nám klid a pokračovali jsme v aktivní hře. V 78. min. čerstvý Lucák nádherně uvolnil Bezděka, ten v úniku si ještě položil brankáře domácích a z úhlu skóroval, 0 : 2. V závěru byly ještě šance na obou stranách, výborný zákrok předvedl Rojík, v jiné šanci mu zákrokem pomohl Žáček a naopak ve velmi dobré pozici dva krát zakončoval Pavlovič, ale pokaždé jeho střela byla zblokována. Tedy zasloužená výhra po velmi dobrém kolektivním výkonu. A super výkon předvedli David Žáček a Michal Lukeš.

Sestava : Rojík - Lukeš, Žáček, Janda, Rybák (60. min. Cibulka) - Pavlovič, Mészáros, Kotrba, Krásný ( 83.min. Dolanský) - Vojtko (75.min. Lucák) - Bezděk
Branky: 63. Žáček David, 81. Bezděk Lukáš

Střídali: Sklenář, Marek, Bošek

Branky: Žáček, Bezděk

Trenér: Dejmek Milan

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Fotoaparát
Fotografie
 

Nadcházející utkání

SK Klatovy 1898 vs FK. Ostrov

Divize sk. A - 24. kolo
sobota 6. 5. 2017
17:00 hod
hřiště Rozvoj
 

Hlavní partneři

         

 

 

       

 

 

Partneři