Mladší žáci

Zápasy

21.
srpna
OD
12:00
KP mladších žáků, 2.kolo
Košutka - Klatovy
Košutka
Klatovy
Košutka / tráva II
2 : 24
(0:14)
28.
srpna
OD
11:45
KP mladších žáků, 3.kolo
Klatovy - Stříbro
Klatovy
Stříbro
Klatovy / tráva
13 : 1
(4:1)
1.
září
OD
16:00
KP mladších žáků, 1.kolo
Klatovy - Rapid
Klatovy
Rapid
Klatovy / tráva
27 : 0
(11:0)
4.
září
OD
12:00
KP mladších žáků, 4.kolo
Nýrsko / Železná Ruda - Klatovy
Nýrsko / Železná Ruda
Klatovy
Nýrsko
1 : 14
(0:8)
11.
září
OD
11:45
KP mladších žáků, 5.kolo
Klatovy - Tachov
Klatovy
Tachov
Klatovy / tráva
2 : 3
(1:1)
19.
září
OD
12:00
KP mladších žáků, 6.kolo
Horažďovice / Sv.Hrádek - Klatovy
Horažďovice / Sv.Hrádek
Klatovy
Horažďovice
4 : 2
(:)
25.
září
OD
11:45
KP mladších žáků, 7.kolo
Klatovy - Křimice
Klatovy
Křimice
Klatovy / tráva
28.
září
OD
16:45
KP mladších žáků, 13.kolo
Klatovy - Vejprnice
Klatovy
Vejprnice
Klatovy / tráva
2.
října
OD
11:45
KP mladších žáků, 8.kolo
Senco Doubravka - Klatovy
Senco Doubravka
Klatovy
Senco Doubravka / UMT
9.
října
OD
11:45
KP mladších žáků, 9.kolo
Klatovy - Domažlice
Klatovy
Domažlice
Klatovy / tráva
16.
října
OD
12:00
KP mladších žáků, 10.kolo
Sušice - Klatovy
Sušice
Klatovy
Sušice - UMT
23.
října
OD
11:45
KP mladších žáků, 11.kolo
Klatovy - Přeštice
Klatovy
Přeštice
Klatovy / tráva
30.
října
OD
11:45
KP mladších žáků, 12.kolo
Luby - Klatovy
Luby
Klatovy
Luby

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
DomažliceDomažlice
6
6
0
0
0
106:7
18
2.
LubyLuby
6
5
0
0
1
50:13
15
3.
Horažďovice / Sv.HrádekHoražďovice / Sv.Hrádek
6
5
0
0
1
37:11
15
4.
KlatovyKlatovy
6
4
0
0
2
82:11
12
5.
KřimiceKřimice
6
4
0
0
2
26:22
12
6.
KošutkaKošutka
6
3
0
0
2
46:44
10
7.
TachovTachov
6
3
0
0
3
38:27
9
8.
SušiceSušice
6
3
0
0
3
18:37
9
9.
PřešticePřeštice
6
2
0
0
4
38:43
6
10.
Senco DoubravkaSenco Doubravka
6
2
0
0
4
18:42
6
11.
RapidRapid
5
1
0
0
3
15:61
4
12.
StříbroStříbro
5
1
0
0
4
11:56
3
13.
Nýrsko / Železná RudaNýrsko / Železná Ruda
6
0
0
0
6
12:66
0
14.
VejprniceVejprnice
4
0
0
0
4
4:61
0