Mladší dorost

Zápasy

11.
srpna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 14.kolo
Sportovní škola Plzeň - SK Klatovy 1898
Sportovní škola Plzeň
SK Klatovy 1898
Na Roudné / tráva
10 : 2
(6:1)
14.
srpna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 1.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ LOKOMOTIVA
SK Klatovy 1898
TJ LOKOMOTIVA
Janovice nad Úhlavou
12 : 0
(3:0)
22.
srpna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 2.kolo
SK SENCO Doubravka - SK Klatovy 1898
SK SENCO Doubravka
SK Klatovy 1898
Senco Doubravka / UMT
0 : 4
(0:2)
25.
srpna
OD
17:15
Divize mladšího dorostu U17, 15.kolo
SK Klatovy 1898 - SK PETŘÍN PLZEŇ B
SK Klatovy 1898
SK PETŘÍN PLZEŇ B
Janovice nad Úhlavou
0 : 0
(0:0)
28.
srpna
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 3.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Jiskra Domažlice
SK Klatovy 1898
TJ Jiskra Domažlice
Janovice nad Úhlavou
5 : 3
(1:1)
4.
září
OD
12:30
Divize mladšího dorostu U17, 4.kolo
SK Hořovice - SK Klatovy 1898
SK Hořovice
SK Klatovy 1898
Hořovice / UMT
2 : 4
(1:2)
11.
září
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 5.kolo
SK Klatovy 1898 - SKP České Budějovice
SK Klatovy 1898
SKP České Budějovice
Janovice nad Úhlavou
1 : 6
(0:3)
19.
září
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 6.kolo
TJ Přeštice - SK Klatovy 1898
TJ Přeštice
SK Klatovy 1898
Přeštice / tráva
2 : 4
(0:1)
25.
září
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 7.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Aritma Praha
SK Klatovy 1898
SK Aritma Praha
Janovice nad Úhlavou
3 : 2
(2:0)
28.
září
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 13.kolo
SK Klatovy 1898 - SK SPARTAK Příbram
SK Klatovy 1898
SK SPARTAK Příbram
Janovice nad Úhlavou
1 : 0
(0:0)
2.
října
OD
12:30
Divize mladšího dorostu U17, 8.kolo
FC Táborsko B - SK Klatovy 1898
FC Táborsko B
SK Klatovy 1898
Stadion Viktoria / tráva
4 : 1
(:)
9.
října
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 9.kolo
SK Klatovy 1898 - FK Junior Strakonice
SK Klatovy 1898
FK Junior Strakonice
Janovice nad Úhlavou
5 : 0
(:)
16.
října
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 10.kolo
Český lev - Union Beroun, z.s. - SK Klatovy 1898
Český lev - Union Beroun, z.s.
SK Klatovy 1898
Stadion Na Máchovně / UMT
1 : 3
(:)
23.
října
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 11.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Slavia Vejprnice
SK Klatovy 1898
SK Slavia Vejprnice
Janovice nad Úhlavou
8 : 2
(:)
30.
října
OD
12:15
Divize mladšího dorostu U17, 12.kolo
TJ Malše Roudné - SK Klatovy 1898
TJ Malše Roudné
SK Klatovy 1898
Roudné / tráva
3 : 4
(:)

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
15
13
0
0
1
73:19
40
2.
Sportovní škola Plzeň Sportovní škola Plzeň
15
13
0
0
2
84:31
39
3.
SK PETŘÍN PLZEŇ BSK PETŘÍN PLZEŇ B
15
12
0
0
1
91:17
38
4.
SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898
15
11
0
0
3
57:35
34
5.
TJ Přeštice TJ Přeštice
15
8
0
0
5
57:34
26
6.
TJ Jiskra DomažliceTJ Jiskra Domažlice
15
8
0
0
5
52:36
26
7.
FC Táborsko BFC Táborsko B
15
8
0
0
6
46:38
25
8.
Český lev - Union Beroun, z.s.Český lev - Union Beroun, z.s.
12
6
0
0
4
39:20
20
9.
SK SENCO DoubravkaSK SENCO Doubravka
14
6
0
0
6
49:34
20
10.
TJ Malše RoudnéTJ Malše Roudné
15
5
0
0
7
35:49
18
11.
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
15
5
0
0
8
46:44
17
12.
SK SPARTAK PříbramSK SPARTAK Příbram
15
3
0
0
10
30:59
11
13.
SK HořoviceSK Hořovice
15
3
0
0
11
17:47
10
14.
TJ LOKOMOTIVA TJ LOKOMOTIVA
14
2
0
0
11
26:71
7
15.
FK Junior Strakonice FK Junior Strakonice
15
1
0
0
12
28:74
5
16.
SK Slavia VejprniceSK Slavia Vejprnice
14
1
0
0
13
16:138
3