Kategorie: Historie klubu, Aktuality

Hodnocení uplynulé sezóny - 2016/2017

Hodnocení a statistiky sezóny 2016 - 2017, muži

-> A-tým skončil po nepodařeném vstupu do podzimu šestý, úspěch v poháru dokázal zopakovat:

     Po první sezóně (8. místo) a druhé sezóně (4. místo) v divizní skupině A, přišel během podzimu bodový výpadek. Mužstvo po odchodu Milana Dejmka do třetiligových Domažlic převzal mladý Martin Lepeška a start měl skvělý. V poháru po vyřazení Sušice (5:0) a Vyšehradu (4:2) přivítal jeho tým na Rozvoji druhý rok po sobě prvoligové mužstvo. Los Klatovům přisoudil Jihlavu, která se ukázala v dobrém světle a nemilosrdně sázela jeden gól za druhým. Utkání skončilo 1:9, výkon Klatov však byl statečný a diváci se bavili. Podzimní část Divize však nebyla podle představ a po odehraných 13. kolech mělo mužstvo jen 16 bodů. Lepeška byl odvolán a mužstvo přebral na poslední dvě kola dosavadní manažer Karel Krejčí. V posledních dvou kolech dokázal s týmem uhrát pět bodů a zajistit relativní klid před zimní přestávkou. 

     Na jaře už mužstvo vedl opět Milan Dejmek, který v Domalžicích neuspěl. Za jarní část nasbíral pětadvacet bodů a Klatovy dovedl na solidní šestou příčku. Jak se ukázalo První čtyři místa ovládla mužstva se zkušenými kádry. Ať už to byla první Čížová (Jirouš, Janda, Nečas, Polodna,...), druhý Motorlet (Rajnoch, Sodoma, Koukal,...), o postup až do konce hrající Vary (Geňo, Psohlavec, Dřížďal,...) nebo bývalá třetiligová Admira Praha. Jejich patnácti respektive čtyřiadvaceti bodový odstup od týmů na páté pozici byl markantní, ale určitě zasloužený.

 

-> B-tým dokázal po postupu do vyšší soutěže uhrát krásné páté místo: 

     Po postupu do 1.B třídy hráli hráči B-týmu důstojnou roli hlavně v podzimní části sezóny. Na jaře už jejich výsledky nedosahovaly takové kvality jako na podzim, přesto se mohou radovat z konečného pěkného pátého místa. Na jaře je srážely především branky v posledních vteřinách hry a mnoho bodů tak ztratili doma.  

STATISTIKY SEZÓNY 2015/2016 (A-tým):

Soutěž: Divize sk. A

Počet účastníků/umístění: 16/6

Umístění po podzimní části: 9. místo, 21 bodů

Celkem bodů: 46

Počet vstřelených branek: 44

Počet inkasovaných branek: 47

Tabulka doma: 12. místo, 22 bodů

Tabulka venku: 5. místo, 24 bodů

Celkem tabulky ZDE: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/f71a7110-3c71-4341-9aa7-9ac4e1bcc651

Střelci branek Klatov: Lucák Milan 8, Janda Martin 7, ,Kotrba Petr 6, Bezděk Lukáš 5, Mészáros Milan, Krásný Lukáš, Dolanský David 3, Lukeš Michal, Kaas Václav, Vojtko Ivo 2, Pavlovič Daniel, Chirinciuc Denis, Žáček David 1. 

Nejlepší střelci soutěže: 1. Martin Jirouš (Čížová) 33 branek, 2. Marian Geňo (Karlovy Vary) 28, 3. Jiří Sodoma (Motorlet) 25

Tabulka střelců soutěže ZDE: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/stats/f71a7110-3c71-4341-9aa7-9ac4e1bcc651

Tabulka žlutých a červených karet ZDE: http://fotbalunas.cz/statistiky/soutez/31/zlute-karty/

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět

I was not home on the 25th to sign for a delivery, so I need to know where my [url=http://www.rolexreplicaukstore.co.uk/]rolex replica sale[/url] was delivered to. I am very concerned that I placed an order from your company, and paid for an [url=http://www.hublotreplicauk.co.uk/]hublot replica uk[/url] that I never received. Your immediate assistance regarding my order is greatly appreciated. Why did you send me the same information from your original email to me. This is very poor customer [url=http://www.gwyneddsands.co.uk/aboutus.htm]cartier replica uk[/url] and unacceptable. Please follow up with [url=http://www.loweryweb.co.uk/CSOT/csotold.htm]tag heuer replica[/url] as my order was NOT delivered to me. If I do not receive my Rolex Replica Watches parcel within the next week, I expect a full refund. I have a problem cause the watch arrived and I had to refuse it cause they told me if I accept it, you have to go to court because it's illegal for imitation [url=http://www.khaosan-hotels.com/popup/superior.html]rolex replica sale[/url] they told me that the seller knows about this problem.


Fotoaparát
Fotografie
 

Nadcházející utkání

SK Klatovy 1898 vs FK. Ostrov

Divize sk. A - 24. kolo
sobota 6. 5. 2017
17:00 hod
hřiště Rozvoj
 

Hlavní partneři

         

 

 

       

 

 

Partneři