Kategorie: Starší žáci

FK Horažďovice - SK Klatovy 1898 0:0 (0:0) PK 2:3

16. kolo krajského přeboru starších žáků

Na úvod pouze bod !!!

Po dlouhé zimní přípravě začali druhou polovinu soutěže klatovští staršíci na půdě Horažďovic. Na velmi dobře připraveném, i když ne příliš rovném terénu, si od první minuty vynutili hosté územní převahu, která s postupem času přinesla první šance na otevření skóre zápasu. Jejich způsob řešení však nebyl ani v jednom případě ideální a proto se k poločasové přestávce šlo za nerozhodného stavu.

Do II. poločasu vstoupili hosté s odhodláním alespoň jednu z šancí proměnit, ale houževnatě a obětavě bránící domácí jim v tom úspěšně vzdorovali. S přibývajícími minutami hostům docházely síly i nápady a proto po závěrečném hvizdu rozhodčího M.Kulhánka musel o druhém prémiovém bodu rozhodnout rozstřel ze značky pokutového kopu. I v něm to vypadalo dlouho nerozhodně a až v šesté sérii nejdříve J.Fiala překonal domácího brankáře a naopak, brankář hostů F.Muknšnábl vychytal domácího kapitána a druhý bod tak mohl putovat zcela zaslouženě do Klatov.  

Sestava: F.Muknšnábl - L.Rajtmajer, D.Hais, A.Kravec, M.Jiřík - L.Marek, M.Kutka, J.Kirpal, K.Kovářík, J.Fiala - M.Šedivec

Střídali: J.Šťastný, M.Herz, M.Karásek, H.Svatoň

Branky: -

Trenéři: Radek Bilíček, Ondřej Karásek, Karel Kutka:

„Po dlouhé a ne příliš ideální zimní přípravě, do které nakonec museli naskočit i kluci z mladších žáků, jsme si sice dokázali vytvořit místy až drtivou územní převahu, ale řešení vypracovaných šancí žádný úspěch nepřineslo. Každá ztráta bodů mrzí, tím spíš, když v utkání soupeře téměř nepustíme přes jeho polovinu, ale soutěž je teprve na začátku a jestliže budou kluci poctivě přistupovat ke každému tréninku a dalším zápasům, určitě nebudou muset naše zápasy rozhodovat pokutové kopy. Každopádně musíme na první neúspěch co nejdříve zapomenout a důkladně se připravit na daleko těžšího soupeře, tentokrát z Nepomuka."

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Fotoaparát
Fotografie
 

Nadcházející utkání

SK Klatovy 1898 vs FK. Ostrov

Divize sk. A - 24. kolo
sobota 6. 5. 2017
17:00 hod
hřiště Rozvoj
 

Hlavní partneři

         

 

 

       

 

 

Partneři