Kategorie: Mladší žáci A

FC Rokycany - SK Klatovy 1898 1:2 (1:0)

3. kolo krajského přeboru MLADŠÍCH žáků

K prvnímu zápasu nové sezóny jsme zajížděli do Rokycan a rozhodně se bylo na co dívat. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a aktivní hrou jsme získali mírnou převahu. V páté minutě byl v pokutovém území faulován David Berka, píšťalka rozhodčího zůstala ale němá. Dvě minuty na to byl faulován ve vápně Adam Hošek, sám si míč postavil, ale penaltu mu brankář Rokycan chytil. Ve 14. minutě se pískala druhá penalta, tentokrát po pěkném průniku Adama Vyčichla. Míč si postavil Jan Baxa, ale trefil jen tyč. V 17. minutě nám Rokycany z brejku vstřelili gól a skóre se již do poločasu nezměnilo. Ve druhého poločase se nám prvních deset minut nedařilo kombinovat, soupeř lépe držel míč a byl lepší. V této fázi zápasu nás ale několika zákroky podržel brankář Štěpán Žežula. Hra se následně vyrovnala a důrazný Adam Hošek (na dvakrát) ve 41. minutě vyrovnal. Vzápětí jsme my nešikovně faulovali soupeře ve vápně a Rokycany získali výhodu pokutového kopu. Tu ale skvělým zákrokem Štěpán Žezula chytil. V 51. minutě byl velmi nešetrně brankářem fualován opět Adam Hošek. Zahrání (již našeho třetího) pokutového kopu se ujal tentokrát Petr Poláček a proměnil! Zbytek zápasu jsme již zvládli a těsné vítězství uhájili.

V zápase čtyř penalt se hrál rychlý fotbal se šancemi na obou stranách. Za zodpovědný a kvalitní výkon si naši hráči vítězství zasloužili a získali s kvalitními Rokycany velmi cenné tři body!

Sestava:

Štěpán Žežula, Martin Daněk, Jan Bořánek, Jan Potužník, Jakub Potužník, Adam Hošek, Pavel Poláček, Petr Poláček, David Berka, Jiří Taušek, Adam Vyčichl, Jan Baxa

Branky:

Adam Hošek, Petr Poláček

Trenéři:

Potužník Jan, Poláček Zdeněk

Komentář:

Jan Potužník

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Fotoaparát
Fotografie
 

Nadcházející utkání

SK Klatovy 1898 vs FK. Ostrov

Divize sk. A - 24. kolo
sobota 6. 5. 2017
17:00 hod
hřiště Rozvoj
 

Hlavní partneři

         

 

 

       

 

 

Partneři