V Berouně bereme tři body za vítězství 2:0

28.8.2021

I přes čtyřicetiminutovou přesilovku Berouna jsme zápas díky dvěma gólům Antonína Presla dovedli do vítězného konce, připisujeme si do tabulky další tři body a se ziskem dvanácti bodů jsme na druhém místě.

Hosty poslal do vedení v poslední minutě první půle Antonín Presl. Na začátku druhého poločasu ale po druhé žluté kartě musel předčasně odejít do sprch druhý z klatovských Antonínů – dvaačtyřicetiletý Prančl. Domácí tak hráli téměř celý zápas přesilovku, nicméně využít se jim jí nepodařilo a definitivně jejich snahy ukončil až tři minuty před koncem zápasu svým druhým gólem Tonda Presl.

Vítězství proti Středočechům je o to cennější, že přišlo po sérii čtyř vzájemných zápasů bez tříbodového úspěchu a hlavně po loňském prapodivném průběhu zápasu. „Jsme moc rádi, že jsme v Berouně konečně vyhráli. A také jsem rád, že se tentokrát rozhodovalo na hřišti a ne v zákulisí,“ připomněl pro Klatovský deník loňský zápas kouč Michal Hoffmann.

Branky: 45. a 87. z penalty Presl. Rozhodčí: Coufal – Melničuk, Šmat. ŽK: 4:6. ČK: 52. Prančl (Klatovy). Diváci: 80.
Beroun: L. Novák – M. Novák, Počta, Pelikán, Soukup, Landa (66. Pošmurný), Pipiška, D. Lacina, Lhota, Krůta, Tarasov. Trenér: Vladimír Lacina.
Klatovy: Novák – Rajtmajer, Presl, Marek (46. Mészáros), Janda, Krejčiřík, Zajíček (63. Brabec), Vacek, Sojka, Lukeš (86. Sedláček), Prančl. Trenér: Michal Hoffmann.