I ve třetím domácím divizním zápase si připisujeme vítězství

21.8.2021

Ve 4.kole divize další domácí vítězství. Po brankách Presla a Marka držíme v divizi domácí podzimní neporazitelnost se skórem 7:1.

První poločas dvěma stovkám diváků v ochozech příliš šancí nenabídl, o osudu utkání rozhodl úvod druhé části. Hned ve 46. minutě se střelou k tyči prosadil Antonín Presl a o jedenáct minut později i Michal Marek, jehož ránu ze střední vzdálenosti jeden z hostujících hráčů tečoval do protipohybu gólmana. A jelikož hosté v dalším průběhu hry pohrdli i penaltou po faulu střídající Vacka, domácí si už výsledek v klidu pohlídali.

První poločas byl takový nemastný a neslaný, ale ve druhém dějství jsme se zlepšili a podle mě zaslouženě zvítězili,“ pochvaloval si kouč Michal Hoffmann, kterého potěšilo i to, že jeho tým ubránil standardní situace, ve kterých jsou Rokycany silné. „Zvlášť po minulém týdnu, kdy nám v lázních prohrály zápas,“ poznamenal zkušený kormidelník.

Branky: 46. Presl, 57. Marek. Rozhodčí: Janíček – Havlík, Pena. ŽK: 69. Janda, 71. Aizner, 88. Valeš, 90. Barborka – 23. Plzák, 60. Koranda, 73. Matas, 87. Rybař. Diváci: 200.
SK Klatovy 1898: Valeš – Rajtmajer, Presl, Marek (66. Aizner), Janda, J. Zajíček, Krejčiřík, Brabec (21. Vacek), Sojka, Lukeš (85. Barborka), Prančl. Trenér: Michal Hoffmann.
FC Rokycany: Houdek – Matas, Hereit, T. Zajíček (57. Kramer), Glazer, Procházka, M. Černý (57. Koranda), Plzák (57. Rybař), Lehký (80. Holek), Vaščák (72. Janota), Ženíšek. Trenér: Milan Dejmek.

V příštím kole v sobotu dopoledne (od 10.15hodin) nastoupíme na půdě Berouna, kterému jsme vloni na jeho hřišti podlehli po diskutabilním výkonu rozhodčího 0:2.