Z Mariánských Lázní se vracíme bez bodu

14.8.2021
Zdroj: Deník/Daniel Seifert

Po dvou domácích vítězstvích jsme na hřišti Viktorie Mariánské Lázně vyšli bodově naprázdno a prohráli vysoko 4:1.

Domácí tým sice v úvodních dvou kolech nebodoval, ale své kvality ukázal v týdnu, kdy v MOL Cupu zle trápil třetiligový Písek, se kterým padl až v penaltovém rozstřelu.  Vše si vynahradili až v sobotu, kdy náš A-tým porazili vysoko 4:1.
Zápas byl však dlouhou dobu otevřený, domácí vstřelili tři góly až v posledních deseti minutách. „Kluky jsme v týdnu upozorňovali na standardky soupeře na zadní tyč, ale přesně takhle jsme dostali v 80. minutě rozdílový gól na 2:1,“ zlobil se trenér mužstva Michal Hoffmann. A podobná situace přišla i o pět minut později. Další centr ze strany a branka Cinkaniče znamenala vedení viktoriánů už o dva góly. Domácí fotbalisté ještě v nastaveném čase přidali čtvrtou branku a připsali si první tři body do tabulky divize A.

Hráčům nemohu upřít snahu, mladíci bojovali, ale tentokrát se nemohli opřít o výkony starších – zkušenějších – kluků,“ říkal po zápase pro Klatovský deník trenér Michal Hoffmann. „Celkově jsme působili trošku unaveným dojmem, neproměňovali šance a nepohlídali si standardní situace, které nám naopak před týdnem proti Mýtu vyhrály zápas. Zároveň musím pochválit Mariánské Lázně. Jejich hráči dřeli jako lvi.

Branky: 20. Kapolka, 80. Lukáš, 85. Cinkanič, 90+1. Popovič – 53. Sojka. Rozhodčí: Baum. ŽK: 3:4. Diváci: 150.
SK Klatovy 1898: Valeš – Aizner (46. Sedláček), Rajtmajer, Presl, Marek (68. Brabec), Janda (88. Partyngl), Mészáros (73. Lukeš), Krejčiřík, Zajíček, Vacek (68. Prančl), Sojka. Trenér: Michal Hoffmann