Změny v kádru A týmu před novou sezónou

29.7.2021

Před nadcházející sezónou kádr A-týmu doznal některých změn. Jejich přehled naleznete dále v článku.

ODCHODY:
V kádru už nefigurují záložníci Lukáš KrásnýDavidem Třískou, kteří se po dlouhém rozhodování vrátili domů a od následující sezóny budou oblékat barvy Blovic v I.B. třídě. Kariéru ukončil obránce David Dolanský a  Michalu Hoffmannovi nebude k dispozici ani střelecký fantom posledních let – útočník František Diviš, jenž bude z osobních důvodů nastupovat pouze za béčko.

PŘÍCHODY:
Do Klatov naopak přišla pořádná úderná síla. Z Viktorie Plzeň talentovaný, teprve osmnáctiletý, Jan Zajíček a z třetiligového FC Písek velezkušený klatovský odchovanec Antonín Presl. „Honza v přípravě ukázal, že je to hbitý, rychlý a gólový hráč. Když bude dál tvrdě makat, bude ještě lepší,“ má jasno trenér Michal Hoffmann. „A Tonda? To je fotbalista s ligovými zkušenostmi, od kterého si hodně slibujeme na hřišti i mimo zelený trávník. Trápilo ho koleno, byl na operaci, ale v červenci už s námi začal trénovat a brzy by mohl být k dispozici,“ prozradil trenér Klatov.
Na poslední chvíli se ještě podařilo kádr doplnit o Jiřího Sedláčka z Přeštic a dva mladíky z Viktorky Plzeň Lukáše Rajtmajera a Lukáše Kamenského.