Na závěr Memoriálu Matěje Strejčka prohra s Viktorií Plzeň U19

9.6.2021, autor: admin

Poslední přípravné utkání jsme sehráli ve středu večer ve Zbůchu, kde jsme změřili síly s devatenáctkou Viktorie Plzeň. Soupeř o svém vítězství 5:2 rozhodl až v závěru zápasu.

K zápasu jsme díky četným zraněním odjeli v hodně okleštěné sestavě a když se nám v prvním poločase navíc zranili Pepa Kolerus a Martin Frančík, museli jsme celý zápas odehrát takřka bez střídání. A to byla obrovská výhoda pro mladé viktoriány. Ti totiž o poločasové přestávce obměnili kompletní jedenáctku a s přibývajícími minutami to bylo na hřišti znát. Plzeňští častěji drželi míč na svých kopačkách a běhání bez balonu stálo spoustu sil. Naše šance vznikaly z brejků a standardních situací, z nichž se nám podařilo i dvakrát skórovat. V posledních deseti minutách jsme za stavu 2:3 zkusily soupeře zatlačit, ale Viktorka dvakrát udeřila z rychlých brejků.

Další utkání jsme měli sehrát v sobotu od 10.30 hodin doma s plzeňským Petřínem. Vzhledem k početné marodce se však tento zápas, jenž je součástí memoriálu Matěje Strejčka, nakonec neuskuteční.