A Tým

Zápasy

31.
července
OD
17:00
Divize A, 1.kolo
SK Klatovy 1898 - SK Dynamo Č. Budějovice B
SK Klatovy 1898
SK Dynamo Č. Budějovice B
Klatovy / tráva
2 : 1
(1:0)
7.
srpna
OD
17:00
Divize A, 2.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ Slavoj Mýto
SK Klatovy 1898
TJ Slavoj Mýto
Klatovy / tráva
3 : 0
(0:0)
14.
srpna
OD
10:15
Divize A, 3.kolo
FC VIKTORIA Mariánské Lázně - SK Klatovy 1898
FC VIKTORIA Mariánské Lázně
SK Klatovy 1898
Mariánské Lázně / tráva
4 : 1
(1:0)
21.
srpna
OD
17:00
Divize A, 4.kolo
SK Klatovy 1898 - FC Rokycany
SK Klatovy 1898
FC Rokycany
Klatovy / tráva
2 : 0
(0:0)
28.
srpna
OD
10:15
Divize A, 5.kolo
Český lev-Union Beroun - SK Klatovy 1898
Český lev-Union Beroun
SK Klatovy 1898
MS Na Ostrově / tráva
0 : 2
(0:1)
4.
září
OD
17:00
Divize A, 6.kolo
SK Klatovy 1898 - TJ TATRAN SEDLČANY
SK Klatovy 1898
TJ TATRAN SEDLČANY
Klatovy / tráva
2 : 0
(2:0)
11.
září
OD
10:30
Divize A, 7.kolo
SK Hořovice - SK Klatovy 1898
SK Hořovice
SK Klatovy 1898
Hořovice / UMT
0 : 3
(0:2)
18.
září
OD
15:30
Divize A, 8.kolo
SK Klatovy 1898 - SK PETŘÍN PLZEŇ
SK Klatovy 1898
SK PETŘÍN PLZEŇ
Klatovy / tráva
3 : 3
(2:0)
25.
září
OD
16:00
Divize A, 9.kolo
FK HVĚZDA CHEB - SK Klatovy 1898
FK HVĚZDA CHEB
SK Klatovy 1898
Hvězda Cheb / UMT
3 : 1
(1:1)
28.
září
OD
15:30
Divize A, 15.kolo
SK OTAVA Katovice - SK Klatovy 1898
SK OTAVA Katovice
SK Klatovy 1898
Katovice / tráva
4 : 2
(1:1)
2.
října
OD
15:00
Divize A, 10.kolo
SK Klatovy 1898 - SK SENCO Doubravka
SK Klatovy 1898
SK SENCO Doubravka
Klatovy / tráva
2 : 1
(:)
9.
října
OD
15:00
Divize A, 11.kolo
TJ Spartak Soběslav - SK Klatovy 1898
TJ Spartak Soběslav
SK Klatovy 1898
Soběslav / tráva
2 : 2
(:)
16.
října
OD
14:30
Divize A, 12.kolo
SK Klatovy 1898 - FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910
SK Klatovy 1898
FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910
Klatovy / tráva
6 : 2
(:)
23.
října
OD
14:30
Divize A, 13.kolo
TJ Sokol Lom - SK Klatovy 1898
TJ Sokol Lom
SK Klatovy 1898
Bydlinského / tráva
30.
října
OD
14:30
Divize A, 14.kolo
SK Klatovy 1898 - FK ROBSTAV Přeštice
SK Klatovy 1898
FK ROBSTAV Přeštice
Klatovy / tráva

Tabulka

#
Tým
Zápasy
Výhry
PK+
PK-
Prohry
SKÓRE
BODY
1.
TJ Sokol LomTJ Sokol Lom
13
10
0
0
1
39:15
32
2.
FK ROBSTAV PřešticeFK ROBSTAV Přeštice
13
9
0
0
0
39:14
31
3.
SK Dynamo Č. Budějovice BSK Dynamo Č. Budějovice B
13
9
0
0
3
38:14
28
4.
SK Klatovy 1898SK Klatovy 1898
13
8
0
0
3
31:20
26
5.
SK OTAVA KatoviceSK OTAVA Katovice
13
8
0
0
5
34:28
24
6.
SK PETŘÍN PLZEŇSK PETŘÍN PLZEŇ
13
5
0
0
2
32:20
21
7.
FC RokycanyFC Rokycany
13
6
0
0
5
25:21
20
8.
TJ Slavoj MýtoTJ Slavoj Mýto
12
5
0
0
4
18:18
18
9.
FC VIKTORIA Mariánské LázněFC VIKTORIA Mariánské Lázně
13
5
0
0
5
24:26
18
10.
TJ Spartak SoběslavTJ Spartak Soběslav
12
5
0
0
6
30:21
16
11.
SK SENCO DoubravkaSK SENCO Doubravka
13
4
0
0
5
23:23
16
12.
FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910
13
4
0
0
8
20:40
13
13.
FK HVĚZDA CHEBFK HVĚZDA CHEB
13
3
0
0
10
12:28
9
14.
Český lev-Union BerounČeský lev-Union Beroun
13
2
0
0
9
13:33
8
15.
SK HořoviceSK Hořovice
12
1
0
0
8
12:39
6
16.
TJ TATRAN SEDLČANYTJ TATRAN SEDLČANY
12
0
0
0
10
12:42
2